SILAPLEX 1 | Kuracja wzmacniająca włosy podczas koloryzacji i rozjaśniania 500ml
SILAPLEX 1 | Kuracja wzmacniająca włosy podczas koloryzacji i rozjaśniania 500ml 602,99 zł

Montibello SILAPLEX 1 | Kuracja wzmacniająca włosy podczas koloryzacji i rozjaśniania 500ml

602,99 zł

120,60 zł / 100 ml

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: GLS (wysyłka 24h) 0 zł.

Liczba sztuk na magazynie: 3

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: SILAPLEX
Opis
Montibello SILAPLEX 1 Bond Reinforcer to profesjonalne rozwiązanie pielęgnujące włosy podczas zabiegów koloryzacji, rozjaśniania i dekoloryzacji.

Kuracja Montibello SILAPLEX 1 Bond Reinforcer chroni i pielęgnuje włosy podczas najbardziej wyczerpujących zabiegów fryzjerskich: farbowania, rozjaśniania czy dekoloryzacji. Specyfik sprawia, że włosy stają się bardziej miękkie, mocniejsze i błyszczące, a substancje chemiczne nie wpływają negatywnie na ich kondycję.

Kuracja wzmacnia włosy głęboko we włóknach i nie jest wymywana przez szampony. Sposób nakładania farby czy rozjaśniacza pozostaje bez zmian (bez przedłużania zabiegu, bez konieczności zmiany utleniacza).

Kuracja Montibello SILAPLEX 1 Bond Reinforcer umożliwia ochronę i pielęgnację kosmyków podczas zabiegów fryzjerskich. Koniec ze zniszczonymi i zmatowionymi puklami po koloryzacji czy rozjaśnianiu!
Produkt został wzbogacony o argininę. To ona przenika do środka włosa i wypełnia puste miejsca w strukturze pasma, by go wzmocnić. Z kolei Silamina K spowija cały włos i zapobiega wymywaniu argininy, tworzy także strukturę ochronną na zewnątrz włosa, by go jeszcze bardziej wzmocnić. Dzięki nim efekt po zabiegu jest wprost olśniewający! Już pierwsze dotknięcie włosów po farbowaniu czy koloryzacji zachwyca i wprawia w zdumienie - czy włosy po tak wyczerpującym zabiegu mogą być tak miękkie, przyjemne w dotyku, lekkie i błyszczące? Okazuje się, że tak!

Produkt polecany jest do stosowania podczas każdego zabiegu koloryzacji czy rozjaśniania. Specyfik w żaden sposób nie zmienia intensywności działania rozjaśniacza, nie powoduje także wydłużenia czasu koloryzacji. Zapewnia jedno - maksymalną ochronę i pielęgnację włosów bez negatywnych skutków ubocznych.

Pojemność:
500ml
Sposób użycia
Zmieszaj farbę lub rozjaśniacz z aktywatorem w kremie w zwykłych proporcjach i zgodnie z instrukcją.
Do otrzymanej mieszanki dodaj ilość SILAPLEX 1 potrzebną podczas danego procesu. Przestrzegaj proporcji przedstawionych w zaleceniach. Ponownie wymieszaj.
Nałóż na włosy, wykorzystując normalną technikę i zachowując normalny czas ekspozycji właściwy dla danego środka. SILAPLEX 1 nie zmienia koloru ani poziomu rozjaśnienia włosów, nie wymaga modyfikacji czasu ekspozycji ani nie wpływa na skuteczność przeprowadzanego zabiegu chemicznego.
Spłucz dokładnie wodą. Umyj włosy odpowiednim szamponem. Spłucz i osusz włosy ręcznikiem. Kontynuuj zabieg przy użyciu SILAPLEX 2 BOND RESTORER zgodnie z instrukcją.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.