'
prev next
Promocja 4 %
SILAPLEX 1 | Kuracja wzmacniająca włosy podczas koloryzacji i rozjaśniania 500ml

Montibello SILAPLEX 1 | Kuracja wzmacniająca włosy podczas koloryzacji i rozjaśniania 500ml

413.25 zł 413.25 429.00 zł
cena promocyjna do29-07-2021
4 % taniej
  • DUŻA ILOŚĆ
  • Wysyłka 24h
  • DARMOWA DOSTAWA - cennik
Zobacz wszystkie produkty marki:
Montibello
Zobacz pozostałe produkty z linii:
SILAPLEX

Opis

Montibello SILAPLEX 1 Bond Reinforcer to profesjonalne rozwiązanie pielęgnujące włosy podczas zabiegów koloryzacji, rozjaśniania i dekoloryzacji.

Kuracja Montibello SILAPLEX 1 Bond Reinforcer chroni i pielęgnuje włosy podczas najbardziej wyczerpujących zabiegów fryzjerskich: farbowania, rozjaśniania czy dekoloryzacji. Specyfik sprawia, że włosy stają się bardziej miękkie, mocniejsze i błyszczące, a substancje chemiczne nie wpływają negatywnie na ich kondycję.

Kuracja wzmacnia włosy głęboko we włóknach i nie jest wymywana przez szampony. Sposób nakładania farby czy rozjaśniacza pozostaje bez zmian (bez przedłużania zabiegu, bez konieczności zmiany utleniacza).

Kuracja Montibello SILAPLEX 1 Bond Reinforcer umożliwia ochronę i pielęgnację kosmyków podczas zabiegów fryzjerskich. Koniec ze zniszczonymi i zmatowionymi puklami po koloryzacji czy rozjaśnianiu!
Produkt został wzbogacony o argininę. To ona przenika do środka włosa i wypełnia puste miejsca w strukturze pasma, by go wzmocnić. Z kolei Silamina K spowija cały włos i zapobiega wymywaniu argininy, tworzy także strukturę ochronną na zewnątrz włosa, by go jeszcze bardziej wzmocnić. Dzięki nim efekt po zabiegu jest wprost olśniewający! Już pierwsze dotknięcie włosów po farbowaniu czy koloryzacji zachwyca i wprawia w zdumienie - czy włosy po tak wyczerpującym zabiegu mogą być tak miękkie, przyjemne w dotyku, lekkie i błyszczące? Okazuje się, że tak!

Produkt polecany jest do stosowania podczas każdego zabiegu koloryzacji czy rozjaśniania. Specyfik w żaden sposób nie zmienia intensywności działania rozjaśniacza, nie powoduje także wydłużenia czasu koloryzacji. Zapewnia jedno - maksymalną ochronę i pielęgnację włosów bez negatywnych skutków ubocznych.

Pojemność:
500ml

Sposób użycia

Zmieszaj farbę lub rozjaśniacz z aktywatorem w kremie w zwykłych proporcjach i zgodnie z instrukcją.
Do otrzymanej mieszanki dodaj ilość SILAPLEX 1 potrzebną podczas danego procesu. Przestrzegaj proporcji przedstawionych w zaleceniach. Ponownie wymieszaj.
Nałóż na włosy, wykorzystując normalną technikę i zachowując normalny czas ekspozycji właściwy dla danego środka. SILAPLEX 1 nie zmienia koloru ani poziomu rozjaśnienia włosów, nie wymaga modyfikacji czasu ekspozycji ani nie wpływa na skuteczność przeprowadzanego zabiegu chemicznego.
Spłucz dokładnie wodą. Umyj włosy odpowiednim szamponem. Spłucz i osusz włosy ręcznikiem. Kontynuuj zabieg przy użyciu SILAPLEX 2 BOND RESTORER zgodnie z instrukcją.

Skład

Opinie o produkcie

Brak opinii dla tego produktu, pozostaw opinię jako pierwsza/y

SILAPLEX 1 | Kuracja wzmacniająca włosy podczas koloryzacji i rozjaśniania 500ml

413.25 zł -4 %

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: