Flexible Style Re-Works | Krem re-modelujący fryzurę 150ml
Flexible Style Re-Works | Krem re-modelujący fryzurę 150ml 129,89 zł

Paul Mitchell Flexible Style Re-Works | Krem re-modelujący fryzurę 150ml

129,89 zł

86,59 zł / 100 ml

Produkt obecnie niedostępny

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.
Przesyłając formularz, akceptujesz regulamin i politykę prywatności.
Zobacz pozostałe produkty z linii: Style
Opis
Re-Works pozwoli Ci zmieniać uczesanie tak często jak zmieniasz ubrania. Zuchwałe loki, lśniące i gładkie albo eleganckie upięcie – wybór należy do Ciebie. Wspaniały do każdego rodzaju włosów i do każdej fryzury, Re-Works pozwoli Ci modelować, zmieniać fryzurę i modelować na nowo wilgotne lub suche włosy, tworząc kształt i oddzielając pasma z elastycznym wykończeniem dla łatwego przestylizowania. Kręć, kształtuj i modeluj jak tylko zapragniesz i kiedy chcesz.

Pojemność:
150 ml
Sposób użycia
Sposób użycia:
• Rozetrzyj niewielką ilość w dłoniach, następnie nałóż na włosy.
• Stylizuj według własnego uznania.
Skład
-

Oceny 1 z 1

5 od 5 Gwiazdki


100%

0%

0%

0%

0%


Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.

Ola

Recenzja

Opinia niezweryfikowana

Uwielbiam ten produkt za to, że mogę go stosować na różne sposoby. Jeśli chcę wygładzić włosy nakładam na wilgotne włosy i pozostawiam do wyschnięcia, jeśli chcę dodać im objętości nakładam na suche włosy, szczególnie od nasady, dla naturalnego efektu nakładam na wilgotne włosy i suszę na szczotkę. Utrwala na długo ale nie usztywnia włosów. Mój must have!