Kuracje wygładzające włosy

liczba produktów: 37
Kuracje wygładzające włosy

Jaka kuracja wygładzająca? czytaj

Gładkie włosy pełne blasku to marzenie każdej kobiety. Co zrobić, aby takie były? Przede wszystkim trzeba o nie dbać i stosować odpowiednią pielęgnację. Systematyczne nakładanie produktów bogatych w substancje odżywcze dobrze działa zarówno na zdrowie jak i wygląd włosów. Spróbuj m.in. kuracji – przynoszą widoczne rezultaty!

Jakie efekty przynosi kuracja wygładzająca włosy?

Kuracje tworzą na włosach ochronną warstwę, dzięki której nie ulegają one szkodliwemu działaniu czynników zewnętrznych. Pozostają wygładzone na dłużej i nie puszą się nawet mimo niesprzyjającej pogody. Kuracje te odżywiają włosy i zatrzymują w nich wilgoć. Dostarczają im niezbędnych substancji odżywczych, dzięki którym stają się mocne, zdrowe i pełne blasku. Ich efekty zauważymy już po kilku zastosowaniach.

Jakie składniki znajdują się w kuracjach wygładzających włosy?

Substancje zawarte w kuracjach wygładzających włosy powinny jednocześnie je nawilżać i odżywiać. Dobrze sprawdzają się naturalne oleje, zapobiegające puszeniu się włosów i ułatwiające ich układanie. Zwracajmy uwagę na proteiny jedwabiu – są odpowiedzialne za długotrwałe nawilżenie i chronią włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Prowitamina B5 zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia, a proteiny soi głęboko odżywiają i zapobiegają ich elektryzowaniu się. Kolejnym składnikiem, który korzystnie wpływa na włosy są algi – nadają włosom elastyczność i wygładzają je.

Jak często stosować kuracje wygładzające włosy?

To zależy od rodzaju produktu, a także kondycji naszych włosów. Kiedy włosy są bardzo zniszczone, możemy stosować je częściej, aż nie zobaczymy poprawy ich kondycji. Zapobiegawczo należy stosować kuracje wygładzające mniej więcej raz w tygodniu. Zwracajmy uwagę na zalecenia producenta, które znajdziemy na ulotce lub opakowaniu kosmetyku.

Kuracje pomogą nam w skutecznym wygładzeniu włosów. Dzięki nim będzie nam prościej ułożyć wymarzoną fryzurę! Wybierz najlepszy produkt dla siebie i ciesz się gładkimi, lśniącymi kosmykami. Zapomnij o problemie puszenia się włosów!

 

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Wygładzenie (37)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: