Profesjonalne maski do włosów kręconych

liczba produktów: 40
Profesjonalne maski do włosów kręconych

Jaka maska do włosów kręconych? czytaj

Włosy kręcone wymagają szczególnego nawilżenia i odżywienia. Tylko dobrze nawilżony włos sprawi, że osoby o kręconych włosach będą cieszyć się pięknymi lokami każdego dnia. Pamiętajmy, że odżywki są podstawą pielęgnacji włosów kręconych bo to one ułatwiają skręt naszych loków. A co z maskami do włosów kręconych? Sprawdźmy więc jakie mają działanie.

Dlaczego należy stosować maskę do włosów kręconych?

Włosy kręcone z natury należą do tych, które są przesuszone. Codzienne nawilżenie wspomaga skręt oraz pomaga zwalczać ich suchość. Maska do włosów kręconych ma tę właściwość, że jej składniki wnikają w głąb struktury włosa zapewniając im maksymalne nawilżenie również od wewnątrz. Dodatkowo zawarte w maskach składniki odżywcze i wzmacniające włosy doskonale je pielęgnują i chronią przed mikrouszkodzeniami. Dobrze nawilżone włosy kręcone nie puszą się, a ich skręt jest perfekcyjny.

Czy można stosować maskę inną niż do włosów kręconych?

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, włosy kręcone mają tendencję do przesuszenia. Warto zatem maksymalnie je nawilżać. W przypadku włosów kręconych sprawdzi się doskonale każda maska, która w swoim składzie będzie zawierać składniki nawilżające jak na przykład aloes czy wyciągi roślinne. Osoby posiadające kręcone włosy mogą sięgać po maski do włosów suchych, których skład idealnie nawilży włosy oraz podkreśli ich skręt.

Jak stosować maskę do włosów kręconych?

Raz bądź dwa razy w tygodniu na umyte, lekko osuszone ręcznikiem włosy nałóż maskę do włosów kręconych. Nakładaj produkt od połowy długości włosów, aż po same końce. Staraj się nie stosować maski do włosów od ich nasady, gdyż może to skutkować nadmiernym obciążeniem włosów. Przytrzymaj kosmetyk ok. 15-20 minut na włosach, a następnie spłucz letnią wodą. Dla wzmocnienia efektu działania maski możesz nałożyć na głowę ciepły ręcznik bądź czepek foliowy.

Włosy kręcone potrzebują odpowiedniej pielęgnacji. Tylko dobrze dobrana maska do włosów zapewni im nawilżenie od wewnątrz, a tym samym skręt o jakim marzysz. Sięgaj więc po maski tak często konieczne, aby włosy otrzymały wszystkie najpotrzebniejsze składniki. W naszym sklepie możecie znaleźć wiele masek przeznaczonych dla włosów kręconych, którym zaufało wiele stylistów i gwiazd. Zaufaj im i Ty!

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Włosy kręcone (40)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: