Profesjonalne maski do włosów suchych

liczba produktów: 258
Profesjonalne maski do włosów suchych

Jaka maska do włosów suchych? czytaj

Jeśli masz problemy z ułożeniem włosów czy rozczesaniem po umyciu to znak, że mogą być suche. Dzieje się tak, na skutek wydzielania zbyt małej ilości łoju przez skórę głowy lub, gdy masz włosy kręcone. Z reguły tego rodzaju włosy potrzebują produktów o działaniu mocno nawilżającym, które będa przeciwdziałać łamaniu się włosów, rozdwajaniu czy puszeniu. Doskonałym produktem, który działa pozytywnie na włosy jest maska do włosów suchych. Dowiedz się więcej o nich w naszym poradniku.

Jakie działanie mają maski do włosów suchych?

Maski do włosów suchych dzięki temu, że mają bardziej skoncentrowany skład mają silniejsze działanie od odżywek do włosów. Często zawierają m.in. keratynę, olej kokosowy, arganowy, jojoba, owies, masło shea czylen. To właśnie te składniki wpływają pozytywnie na włosy suche. Zapewniają bowiem odpowiednie nawilżenie włosów, odżywienie oraz nabłyszczenie. Maska do włosów suchych dodatkowo delikatnie wygładza włosy i zapobiega ich puszeniu się.

Jak często można stosować maski do włosów suchych?

Maski do włosów powinno się stosować raz w tygodniu. Natomiast w przypadku włosów suchych można zwiększyć ilość do dwóch razy w tygodniu ze względu na potrzebę włosów. Po umyciu włosów szamponem, należy nałożyć maskę na włosy i przytrzymać około 15-30 minut. Dla wzmocnienia efektu, można nałożyć na głowę czepek lub folię spożywczą. Następnie należy dokładnie spłukać włosy letnią wodą. Czasem osoby stosują maski do włosów częściej, gdyż np. zauważają znaczną różnicę w układaniu się włosów i rozczesywaniu niż po stosowaniu odżywki. Należy jednak pamiętać, że jest to kwestia indywidualna. Jeśli włosy nie będą obciążone, nie ma przeciwwskazań do stosowania maski częściej.

Maski do włosów suchych zapewniają włosom odpowiedni poziom nawilżenia i sprawiają, że włosy nie puszą się oraz nie łamią. W naszym sklepie znajdziesz wiele masek do włosów suchych. Zapoznaj się z naszą ofertą.


 

Zwiń tekst

Filtruj

Filtr

kasuj

Włosy suche (258)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: