Odżywki nabłyszczające włosy

liczba produktów: 186
Odżywki nabłyszczające włosy

Jakie odżywki do nabłyszczenia włosów? czytaj

Każda kobieta marzy o pięknych, błyszczących włosach, niestety czasami musimy się zmagać z matowymi i pozbawionymi blasku kosmykami. W rozwiązaniu tego problemu pomoże odpowiednia pielęgnacja, w której bardzo istotnym elementem będzie zastosowanie odpowiedniej odżywki do włosów.

Jaki efekt dają odżywki nabłyszczające?

Odżywki nabłyszczające pomogą wygładzić nasze włosy oraz zlikwidować puch, a także doskonale je nabłyszczą i nawilżą. Można je stosować zarówno po umyciu włosów, jak i wtedy, gdy ich nie myjemy. Odżywka nabłyszczająca zapewni zdrowy połysk oraz zdyscyplinuje niesforne kosmyki.

Co powinny zawierać odżywki nabłyszczające?

W odżywkach nabłyszczających nie może zabraknąć olejków, ziół oraz witamin, które potęgują blask włosów. Świetnie sprawdzą się produkty zawierające olejek kokosowy, arganowy, makadamia lub jojoba. Warto też szukać odżywek zawierających aloes, miód, witaminę E, masło shea, keratynę, len, a także wyciąg z cytrusów. W odżywkach nawilżających powinny się też znaleźć proteiny, ale trzeba z nimi uważać, ponieważ ich nadmiar może powodować klapnięcie włosów oraz matowy wygląd. Zadbajmy też o to, aby w składzie odżywki znalazły się filtry UV, ponieważ ochrona przeciwsłoneczna jest niezbędna do zachowania lśniących i błyszczących włosów.

Jak stosować odżywki nabłyszczające?

Odżywki nawilżające najlepiej stosować po każdym myciu. Następnie należy je spłukać chłodną wodą, która zamknie łuski włosa i pozostawi odżywkę w jego wnętrzu. Zimną wodą nie płuczemy włosów przed nałożeniem odżywki, ponieważ może ona utrudniać dostęp składników odżywczych do wnętrza włosa. Odżywki nabłyszczające mogą też występować w formie spray’u, takiego produktu nie trzeba spłukiwać.

Włosy błyszczące naturalnym blaskiem uzyskamy tylko wtedy, gdy odpowiednio o nie zadbamy. W naszym sklepie znajdziecie duży wybór odżywek nabłyszczających, które poprawią kondycję naszych włosów oraz przywrócą im blask.Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Filtr

kasuj

Nabłyszczenie (186)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: