Goldwell Lagoom Jam and Salon Only | Zestaw: żel 150ml + lakier 600ml
67,99 zł
Wysoki stan magazynowy
Zestaw do układania włosów. Mega objętość i utrwalenie. Stwórz swoją wymarzoną fryzurę. Zestaw zawiera: • żel Goldwell SS UV Lagoom Jam 150ml, • lakier Goldwell Salon Only Hair Lacquer Mega Hold 600ml.
Szybkoschnący żel zwiększający objętość. Podnosi włosy u nasady i sprawia, że stają się mocniejsze. Dzięki technologii FlexShine, preparat rewelacyjnie zwiększa elastyczność i sprężystość włosów. Może być użyty przed suszeniem włosów suszarką lub też do wykończenia fryzury.
Pojemność:
150ml
Super mocny lakier Goldwell Salon Only Hair Lacquer Mega Hold perfekcyjnie ujarzmia każde, nawet te najbardziej krnąbrne i niezdyscyplinowane, włosy. Gwarantuje trwałość uczesania przez cały dzień, zero odstających kosmyków czy rozprostowanych loków. Jeśli chcesz cieszyć się fryzurą niczym z planu zdjęciowego czy czerwonego dywanu przez cały dzień oraz całą noc, to właśnie ten lakier jest w stanie Ci to zapewnić.
Kosmetyk nabłyszcza uczesanie, nie obciąża włosów i ich nie skleja. Mimo swojej intensywnej trwałości nie tworzy efektu sztuczności, można go bardzo łatwo wyczesać. To wszystko sprawia, że lakier Goldwell Salon Only Hair Lacquer Mega Hold stał się niezastąpionym kosmetykiem stylizacyjnym dla milionów kobiet na całym globie. Teraz nadszedł czas, abyś Ty również odkryła jego niesamowite możliwości. Jedno jest pewne - gdy go raz wypróbujesz, już nie wrócisz do zwykłych ogólnodostępnych lakierów do włosów!
Stopień utrwalenia w skali 1-5: 5
Pojemność:
600ml
Kraj Niemcy
Adres Pfungstädter Straße 98-100
Kod pocztowy 64297
Miasto Darmstadt
E-mail [email protected]
Strona www www.pettenon.it
E-mail #2
Strona www #2
Telefon 49 (0) 6151 3960-0
Osoba odpowiedzialna
Imię i nazwisko podmiotu Kao Germany GmbH
Kraj Niemcy
Adres Pfungstädter Straße 98-100
Kod pocztowy 64297
Miasto Darmstadt
E-mail [email protected]
Telefon