Kuracje do włosów przesuszonych

liczba produktów: 88
Kuracje do włosów przesuszonych

Jaka kuracja do włosów przesuszonych? czytaj

Włosy przesuszone to te, które powstały na skutek nieodpowiedniej pielęgnacji. Aby przeciwdziałać ich łamaniu się, plątaniu czy puszeniu, warto stosować kurację do włosów przesuszonych. Zapewnia ona wszystkie potrzebne składniki włosom.

Jak działają kuracje do włosów przesuszonych?

Z pewnością kuracje do włosów to produkty, o silniejszym działaniu niż odżywki czy maski do włosów. Dzięki ogromnej dawce zawartych w nich składników nawilżających, bardzo szybko można zauważyć poprawę kondycji włosów. Dodatkowo, w przypadku włosów przesuszonych sprawdza się również stosowanie serum silikonowego na końce włosów.

Czego unikać w przypadku przesuszonych włosów?

Włosy przesuszone nie tolerują alkoholu i protein. A więc, wszystkie produkty takie jak jedwab do włosów, mogą zamiast nawilżać włosy dodatkowo je przesuszać. Zamieńmy je na silikony czy produkty nawilżające. Włosy przesuszone nie “lubią” ciepła urządzeń termicznych, nadmiernej stylizacji, zbyt częstego farbowania czy ekspozycji na promieniowanie UV. Jeśli jednak nie jesteśmy w stanie uniknąć powyższych sytuacji sięgnijmy po kuracje do włosów, które w ekspresowym tempie poprawiają kondycję włosów przesuszonych.

Po kuracje do włosów przesuszonych warto sięgać raz w tygodniu. Chyba, że sytuacja i stan włosów tego wymaga, można częściej. Dzięki nim włosy stają się nawilżone, błyszczące i zdecydowanie lepiej się układają.


Zwiń tekst

Filtruj

Filtr

kasuj

Włosy przesuszone (88)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: