Maski do włosów przesuszonych

liczba produktów: 236
Maski do włosów przesuszonych

Jaka maska do włosów przesuszonych? czytaj

Masz włosy przesuszone i nie wiesz jak sobie z nimi poradzić? Stosujesz odżywki, ale to nadal zbyt mało? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Maska do włosów przesuszonych sprawi, że utrzymamy stały poziom nawilżenia włosów. Sprawdź więc jakie jeszcze właściwości ma maska do włosów suchych i ciesz się nawilżonymi włosami każdego dnia.

Jakie składniki są pomocne w nawilżeniu włosów?

W maskach do włosów suchych nie powinno zabraknąć składników nawilżających. Szukajmy więc w maskach takich składników jak olej arganowy, kokosowy, jojoba. Warto, aby w maskach do włosów suchych nie zabrakło keratyny, masła shea, owsu, mleczka pszczelego, lnu oraz wiele innych składników, które zadbają o prawidłowy poziom nawilżenia włosów. Dodatkowo odżywią włosy i zapewnią im nabłyszczenie. Włosy suche kochają składniki odżywcze. Takie włosy trudno obciążyć korzystaj więc z możliwości stosowania silniejszych masek do włosów.

Jakie korzyści przynosi stosowanie masek do włosów suchych?

Włosy suche uwielbiają się puszyć. Niestety jest to konsekwencja przesuszonych kosmyków. Po zastosowaniu maski do włosów zauważycie znaczną różnicę w miękkości włosów, ich nawilżeniu i wygładzeniu. Dodatkowo, kolejną zaletą stosowania masek do włosów przesuszonych jest ułatwienie rozczesania kosmyków po umyciu oraz zmniejszenie się ich plątania.

Jak długo należy trzymać na włosach maskę do suchych włosów?

W przypadku przesuszonych włosów długość trzymania produktu na włosach ma ogromne znaczenie. Często popełnianym błędem przez wielu z nas jest zbyt szybkie spłukiwanie produktu z włosów. Dajmy składnikom czas, aby wniknęły w nasze włosy. Trzymajcie więc maskę na włosach suchych minimum 20-30 minut.

Czy można stosować maskę do włosów przesuszonych codziennie?

Gdy włosy potrzebują bardzo mocnej dawki nawilżenia, a dodatkowo się puszą można zastąpić odżywkę maską do włosów suchych. Nie jest to jednak zasada, która sprawdzi się u każdego. Są włosy dla których ten zabieg może okazać się jednak zbyt silny i spowoduje obciążenie włosów bądź sprawi uczucie dyskomfortu. Należy jednak pamiętać, aby nie aplikować maski do włosów od nasady włosów, a tylko na ich końce delikatnie przeciągając produkt ku górze. Często osoby posiadające bardzo przesuszone włosy lubią ten zabieg wykonywać np. przez miesiąc, powtarzając go naprzemiennie z miesięcznym stosowaniem odżywki. Przyjrzyj się więc swoim włosom i sprawdź co daje im najlepsze rezultaty.

Włosy suche nie mają tendencji do przetłuszczania. Bardzo ciężko jest więc je obciążyć. Wykorzystajcie to i zadbajcie o bogatszą pielęgnację suchych włosów. W naszym sklepie znajdziecie szeroki wybór masek do włosów przesuszonych. Wybierzcie najodpowiedniejszą dla swoich włosów i zapomnijcie o suchych włosach na zawsze.

Zwiń tekst

Filtruj

Filtr

kasuj

Włosy przesuszone (236)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: