Kuracje do włosów puszących się

liczba produktów: 42
Kuracje do włosów puszących się

Jaka kuracja do włosów puszących się? czytaj

Na puszenie się włosów wpływ ma wiele czynników zarówno tych zależnych jak i niezależnych od nas. Kuracje do włosów puszących się, są przeznaczone w szczególności do osób posiadających włosy suche, wysokoporowate, zniszczone czy kręcone. Puszące się włosy to nic innego jak oddzielenie się pojedynczych włosów od reszty, co w konsekwencji zaburza ich gładką strukturę. Co zrobić, żeby włosy się nie puszyły? Dowiesz się z poniższego artykułu.

Sposób na puszące się włosy?

Można powiedzieć krótko - nawilżenie. Warto pamiętać, aby w przypadku włosów puszących się unikać w pielęgnacji humektantów, czyli produktów zawierających w swoim składzie: miód, ekstrakt z aloesu, glicerynę, mocznik czy niacynamid. Ale nie zawsze! Ważne, aby unikać tych składników gdy powietrze jest bardzo suche lub zbyt wilgotne. Kosmetyki posiadające w składzie humektanty w powyższych przypadkach wzmagają puszenie się włosów. Humektanty należy zastąpić emolientami.Osoby posiadające włosy kręcone, zniszczone, suche czy wysokoporowate są najbardziej narażone na puszenie się włosów pod wpływem wilgoci. Ważna zatem jest w przypadku tego rodzaju włosów odpowiednia pielęgnacja, jak również stylizacja.

Puszące się włosy - kosmetyki

Gdy stosowanie odżywek i masek nawilżających nie pomaga warto sięgnąć po kurację do włosów puszących się, która nawilży, odżywi i wygładzi włosy. Stosowanie kuracji do włosów pozwoli zachować ich nawilżenie i wygładzenie. Zawiera ona zdecydowanie mocniejsze składniki i zapewni silniejszą pielęgnację włosom. Kuracje do włosów puszących się posiadają w swoim składzie takie składniki jak emolienty, silikony czy oleje.

Puszenie włosów nie powinno być problemem, jeśli wiesz jak odpowiednio pielęgnować swoje włosy. Sprawdź kuracje do włosów puszących się dostępne w naszym sklepie.


Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Włosy puszące się i niezdyscyplinowane (42)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: