Maski zagęszczające włosy

liczba produktów: 11
Maski zagęszczające włosy

Jaka maska do zagęszczenia włosów? czytaj

Każda kobieta marzy o gęstych włosach, jednak czasem na skutek różnych czynników, takich jak nieodpowiednia pielęgnacja czy szkodliwe zabiegi ingerujące w ich strukturę, stają się one cienkie, osłabione czy tracą swoją objętość. W poprawie ich wyglądu i zagęszczenia pomogą nam maski do włosów.

Jakie maski zagęszczające wybierać?

W przypadku cienkich włosów musimy używać masek, które mają na celu ich zagęszczenie, a także chronią przed wypadaniem. Dobra maska do włosów szybko poprawi ich kondycję. Szukajmy takich bogatych w składniki odżywcze, takie jak np. naturalne oleje pielęgnacyjne lub wyciągi z roślin. Maski zagęszczające włosy powinny działać rewitalizująco, nadawać blask i przede wszystkim objętość. Jednocześnie dobrze, jeśli mają lekką konsystencję i ich nie obciążają.

Jak stosować maski zagęszczające do włosów?

Maski do włosów działają silniej niż odżywki, dlatego nie należy stosować ich codziennie, a  1-2 razy w tygodniu. Zazwyczaj należy je trzymać na włosach przez kilka-kilkanaście minut, aby rezultaty jej stosowania były widoczne. Systematyczne nakładanie maski zageszczającej przynosi efekty już po kilku tygodniach zaś efekt wizualny w zwiększeniu objetości włosów zauważalny jest po pierwszym zastosowaniu. Jeśli nasze włosy należą do przetłuszczających się, możemy nakładać maskę przed ich umyciem, w pozostałych przypadkach stosujemy maskę zageszczającą włosy po ich oczyszczeniu. Pamiętajmy jednak, aby dokładnie spłukać maskę letnią wodą.

Nakładanie maski do włosów powinno być niezbędnym elementem pielęgnacji, jeśli chcemy mieć zdrowe, gęste, mocne i pełne objętości włosy. Są one źródłem wielu potrzebnych im substancji odżywczych. W naszym sklepie znajdziesz ciekawą ofertę masek, które pomogą ci w trosce o piękne włosy!

 

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Zagęszczenie (11)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: