Profesjonalne szampony do włosów grubych

liczba produktów: 29
Profesjonalne szampony do włosów grubych

Jaki szampon do włosów grubych? czytaj

Grube włosy pięknie wyglądają, gdy dbamy o ich pielęgnację. Wybór odpowiedniego szamponu, który nie obciąży ich, a delikatnie wygładzi nie jest jednak prosty. Zobaczcie więc jaki szampon do włosów grubych wybrać, aby cieszyć się ich pięknym wyglądem każdego dnia.

Jaki szampon do włosów grubych?

Najbardziej odpowiednim szamponem przeznaczonym do włosów grubych jest szampon nawilżający. Ten rodzaj włosów potrzebuje odpowiedniej dawki nawilżenia, odżywienia, a dopiero później regeneracji. Nie zawsze jednak włosy grube są przesuszone. Jeśli nie macie problemu z przesuszeniem włosów, sięgajcie po szampony do włosów normalnych o neutralnym pH.

Jakie składniki powinny zawierać szampony do włosów grubych?

Szampony do włosów grubych zawierają w swoim składzie oprócz składników delikatnie oczyszczających, kwasy tłuszczowe, olejki, czasem silikony i inne składniki nawilżające oraz chroniące włosy. Składniki te ułatwiają  dodatkowo rozczesywanie i układanie grubych, a często również sztywnych włosów.

Kiedy najlepiej myć grube włosy?

Oczywiście zawsze należy do tej sprawy podejść indywidualnie. Uniwersalną poradą jest tutaj mycie włosów wieczorem. Zagwarantuje to miękkie i gładsze włosy ranem. Dzieje się tak, gdyż przez noc włosy odzyskują swoją naturalna warstwę ochronną.

W naszym sklepie znajdziecie ogromny wybór szamponów do włosów grubych. Zarówno te nawilżające, odżywcze oraz regenerujące.

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Włosy grube (29)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: