Kuracje do włosów grubych

liczba produktów: 5
Kuracje do włosów grubych

Jaka kuracja do włosów grubych? czytaj

Wydaje się, że grube i gęste włosy są jak wygrana na loterii. Niestety, ich posiadaczki również zmagają się z problemami. Takie włosy często są z natury suche, dlatego trzeba je głęboko nawilżać. Ich struktura sprawia, że pobierają więcej wilgoci ze środowiska niż te cienkie. Mogą też być szorstkie, sztywne, przetłuszczać się u nasady. Jednymi z produktów, które pomogą nam o nie zadbać są kuracje. Dzięki nim wzmocnimy włosy, nadamy im blask, a przede wszystkim zapobiegniemy utracie wilgoci.

Jakich składników szukać w kuracjach do włosów grubych?

W wygładzeniu włosów pomogą kuracje zawierające dodatnio naładowane polimery. Zmniejszają również ich szorstkość i chronią przed uszkodzeniami. Innym składnikiem poprawiającym wygląd grubych włosów są kwasy tłuszczowe wspomagające łączeniu warstw włosa. Dzięki nim będziemy mogli łatwiej je rozczesać. Zwracajmy uwagę też na naturalne oleje, glicerynę, ekstrakty roślinne. Raz na jakiś czas możemy zastosować kosmetyk z silikonami.

Jak stosować kuracje do włosów grubych?

Kuracje są dość silnie działającymi produktami, które zawierają skoncentrowane składniki. Mogą występować w różnej postaci: olejków, balsamów, kremów, ampułek. Nie są one raczej kosmetykami do codziennego stosowania. Stosujemy je raczej wtedy, gdy potrzebują silnej regeneracji i dla podtrzymania efektu zdrowych włosów 1-2 razy w tygodniu. Kuracje w zależności od formy i jej rodzaju nakładamy na kilka do kilkudziesięciu minut. Po zastosowaniu należy je dokładnie spłukać, aby nie obciążyć włosów.

Efekty stosowania kuracji do włosów grubych

Dzięki nim nasze włosy odzyskają odpowiedni poziom nawilżenia, a tym samym naturalny blask. Będą mocne, odżywione, sprężyste, przez co będzie nam je łatwiej rozczesywać i układać. Przestaną się puszyć i przetłuszczać u nasady.

Grube włosy mogą być naszą wielką ozdobą, jeśli będą zadbane i nawilżone. Kuracje to produkty, które z pewnością będą świetnym uzupełnieniem pielęgnacji. Znajdź odpowiednią kurację dla siebie, bogatą w substancje odżywcze w naszym sklepie.

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Włosy grube (5)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: