Profesjonalne maski do włosów farbowanych

liczba produktów: 161
Profesjonalne maski do włosów farbowanych

Jaka maska do włosów farbowanych? czytaj

Włosy farbowane wymagają szczególnej pielęgnacji, która zapewni im długotrwały efekt pięknych włosów przeciwdziałając ich wypłukiwaniu się. Zdrowy włos lepiej utrzymuje kolor niż ten, który jest zniszczony. Warto zatem zadbać o ich pielęgnację stosując maski do włosów dostępne w naszym sklepie.

Jaką maskę do włosów farbowanych stosować?

W przypadku włosów farbowanych jak najbardziej polecamy stosowanie masek do nich  przeznaczonych. Maski do włosów farbowanych posiadają odpowiednio dobrane składniki, m.in. witaminę E, która bardzo dobrze utrwala kolor, a dodatkowo zapewnia maksymalne odżywienie włosów. Maski stosowane regularnie zapewnią włosom wszystkie niezbędne składniki, aby zachować ich zdrowy wygląd. Jeżeli natomiast czujesz, że Twoje włosy wymagają szczególnej pielęgnacji, a nawet regeneracji zastosuj maskę regeneracyjną do włosów.

Jakie korzyści przynosi stosowanie maski do włosów farbowanych?

Stosowanie kosmetyku regularnie zapewni włosom farbowanym odżywienie, wygładzenie oraz regenerację. Już po pierwszym zastosowaniu maski zauważycie znaczną różnicę w wyglądzie włosów. Będą one lepiej się układać, ale przede wszystkim zauważysz znaczny ich blask. Przy systematycznym stosowaniu maski do włosów farbowanych widoczna jest również większa trwałość koloru.

Na jakie składniki uważać przy wyborze maski do włosów farbowanych?

Zarówno w przypadku szamponu, odżywki czy maski przeznaczonej do włosów farbowanych należy zwrócić znaczną uwagę na niektóre składniki zawarte w produkcie. Włosom farbowanym do tygodnia od wykonania zabiegu nie poleca się stosowania produktów w tym masek z zawartością protein hydrolizowanych oraz olejków. Włosy farbowane nie powinny być pielęgnowane produktami z zawartością cytryny, która powoduje wypłukiwanie koloru.

Jak stosować maskę do włosów?

Maskę do włosów farbowanych powinno się nakładać co najmniej raz w tygodniu. Zawsze nakładaj na umyte, osuszone ręcznikiem włosy. Nałóż zaczynając od końcówek i przechodząc stopniowo w górę po całej ich długości. Trzymaj maskę na włosach przez co najmniej 10 minut, aby składniki mogły wniknąć wgłąb struktury włosa. Dla wzmocnienia efektu nałóż na włosy czepek foliowy oraz ręcznik bądź samym ręcznikiem.

Jest wiele składników, które mogą niekorzystnie wpłynąć na kolor naszych świeżo zafarbowanych włosów. Każdy włos jest jednak inny więc warto się im dokładnie przyglądać i sprawdzić, które składniki im odpowiadają. Tylko odpowiednia pielęgnacja zapewni Waszym włosom lśniący blask i zdrowy wygląd. Nie zwlekaj i wybierz maskę najlepszą dla Twoich włosów.

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Filtr

kasuj

Włosy farbowane (161)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: