Profesjonalne kuracje do włosów farbowanych

liczba produktów: 44
Profesjonalne kuracje do włosów farbowanych

Jaka kuracja do włosów farbowanych? czytaj

Włosy po koloryzacji szybko tracą kolor? A może są przesuszone i brak im życia? Często nie mając czasu na odpowiednią pielęgnację włosy tracą swoją witalność i energię. Tylko skoncentrowane składniki, które natychmiastowo wnikają wgłąb włosów mogą zapewnić im zdrowy wygląd. Kuracje do włosów są dla nich niczym uzdrowiciel. Włosy farbowane i po zabiegach chemicznych potrzebują systematycznej bomby witaminowej, aby zachować piękny kolor i blask.

Dlaczego warto stosować kurację do włosów farbowanych?

Stosowanie kuracji do włosów daje włosom wiele korzyści. Przede wszystkim wzmacnia włosy od wewnątrz, zapobiega ich wypadaniu i tworzy ochronny filtr. Dodatkowo nawilża, odżywia i odświeża włosy farbowane dodając im blasku. Po zastosowaniu kuracji zobaczyć można znaczną różnicę w rozczesywaniu oraz układaniu włosów. Włosy te nie elektryzują się oraz nie puszą, a kolor utrzymuje się znacznie dłużej.

Jakie są rodzaje kuracji do włosów farbowanych?

Kurację do włosów farbowanych można znaleźć w postaci ampułek, wcierek, toników, emulsji oraz spray’ów. Wybór jest indywidualny, najważniejsze jest bowiem to, że zawierają one bardzo wiele silnych składników pielęgnacyjnych, które w natychmiastowy sposób wnikają wgłąb struktury włosa.

Kiedy stosować kurację?

Średnio co 2-3 tygodnie oraz po każdej koloryzacji włosów powinno się zastosować kurację do włosów. Natychmiastowo poprawi ona kondycję włosów. Kurację powinno się stosować systematycznie, aby zapewnić włosom wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Warto również stosować całe serie produktów pielęgnacyjnych włosy farbowane i po zabiegach chemicznych, aby odbudować włosy i zachować ich zdrowy wygląd.

Systematyczne stosowanie kuracji do włosów farbowanych i po zabiegach chemicznych da włosom wiele cennych składników i wpłynie bardzo korzystnie na ich kondycję. Wybierajcie kurację do włosów co najmniej raz na 2-3 tygodnie, aby zapewnić im odżywienie. W naszym sklepie znaleźć możecie wiele produktów, które w profesjonalny sposób zadbają o Wasze włosy farbowane.

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Włosy farbowane (44)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: