Maski do włosów normalnych

liczba produktów: 7
Maski do włosów normalnych

Jaka maska do włosów normalnych? czytaj

Włosy normalne charakteryzują się tym, że są mocne, zdrowe, błyszczące, a ich końce się nie rozdwajają. Jest to najbardziej pożądany rodzaj włosów. Mimo to, ich pielęgnacja jest bardzo ważna, ponieważ jeśli nie będziemy o nie dbać, ich kondycja może ulec zmianie. Jednym z jej elementów jest stosowanie masek do włosów.

Czym się różnią maski od odżywek?

Odżywki mają słabsze działanie, dlatego możemy je stosować na co dzień, nawet po umyciu włosów. Niektórych z nich nawet nie trzeba spłukiwać. Natomiast maski mają o wiele silniejsze właściwości, głęboko pielęgnują włosy, dlatego mogą je obciążać. W przypadku włosów normalnych nie trzeba ich często stosować, wystarczy raz na tydzień, a nawet na dwa tygodnie.

Jakie substancje znajdują się w maskach do włosów normalnych?

Znajdują się w nich substancje o różnych właściwościach. Jedne z nich tworzą na włosach ochronną otoczkę zabezpieczającą je przed działaniem czynników zewnętrznych, a inne wnikają w uszkodzenia w obrębie struktury włosa. Przykładowe z nich to np. hydrolizat keratyny, oliwa z oliwek, proteiny perłowe.

Efekty stosowania masek

Po zastosowaniu maski włosy są wzmocnione, poprawia się ich sprężystość, a także mają większą objętość. Przywraca ona im połysk, odpowiedni poziom nawilżenia, a także je odżywia i regeneruje. Maska ułatwia rozczesywanie i układanie włosów normalnych.

Jak nakładać maskę do włosów?

Możemy nakładać ją po umyciu włosów, a nawet przed, jeśli zauważyliśmy, że je obciąża. Aplikujemy ją dokładnie na całe włosy i zostawiamy na kilka-kilkanaście minut, w zależności od tego, jak zaleca producent na opakowaniu.

Włosy normalne nie sprawiają wielu problemów, jednak mimo to należy o nie regularnie dbać, aby nie straciły swojego pięknego wyglądu. W naszym sklepie znajdziesz wiele masek bogatych w substancje odżywcze, idealnych do ich pielęgnacji.

 

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Włosy normalne (7)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: