Profesjonalne maski do włosów starzejących się

liczba produktów: 9
Profesjonalne maski do włosów starzejących się

Jaka maska do włosów starzejących się? czytaj

Masz wrażenie, że Twoim włosom już nic jest w stanie pomóc? Są cienkie, zniszczone, puszą się, a na dodatek nie chcą się układać? To znak, że Twoje włosy się starzeją. Potrzebujesz więc produktu zawierającego odpowiednie składniki odmładzające włosy. Maska do włosów starzejących się przywróci życie Twoim włosom, a efekty zobaczysz już po pierwszym jej zastosowaniu.

Jakie działanie mają maski do włosów starzejących się?

Włosy starzejące się potrzebują wzmocnienia, nawilżenia i dodania objętości. Maski do włosów dojrzałych dają efekt odmłodzenia włosa. Włosy stają się coraz bardziej nawilżone, odżywione co w konsekwencji prowadzi do ich pięknego wyglądu. Maski do włosów starzejących się dzięki zawartości koenzymu Q10 wzmacniają cebulki, dodają im objętości i sprawiają, że codzienne ich układanie nie stanowi już problemu. Zawarte w produkcie składniki sprawiają, że możemy zapomnieć o łamliwych włosach i rozdwajających się końcówkach. Składniki są tak dobrane, aby wzmacniać cienkie włosy i zapobiegać ich wypadaniu. Dodatkowo maski te ułatwiają rozczesywanie włosów i nadają im piękny blask.

Jakie składniki są zawarte w maskach do włosów dojrzałych?

Włosy dojrzałe potrzebują wzmocnienia zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz włosa. Tak więc maska do włosów dojrzałych powinna zawierać keratynę oraz koenzym Q10, które wzmocnią mieszki włosowe. Dodatkowo w maskach często możemy znaleźć peptydy, odmładzająca witaminę E, aminokwasy, olejki czy wyciągi roślinne. Tak dobrane składniki nie tylko nawilżą skórę głowy i włosy lecz również dodają im objętości, odbudują strukturę włosów oraz odżywią je.

Jak stosować maskę do włosów starzejących się?

Maskę do włosów dojrzałych stosuj minimum raz w tygodniu. Zapewni to włosom maksymalną pielęgnację i przywróci im zdrowy i piękny wygląd. Bogata w składniki maska powinna być aplikowana na umyte, lekko osuszone włosy. Niektóre maski do włosów dojrzałych należy również wmasować w skórę głowy. Zwróć więc uwagę na zalecenia producenta. Owiń głowę czepkiem foliowym i ciepłym ręcznikiem. Po około 15-20 minutach spłucz dokładnie maskę chłodną wodą.

Tylko odpowiednia pielęgnacja przywróci życie włosom starzejącym się. Jeśli więc nie chcesz borykać się z łamliwością, puszeniem się, przesuszenie włosów czy ciągłym wypłukiwaniem się koloru zastosuj produkty odmładzające włosy. Maska stosowana raz w tygodniu zapewni Twoim włosom spektakularne efekty zauważalne już po pierwszym stosowaniu. Wypróbuj i dodaj życia swoim włosom!

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Włosy starzejące się (9)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: