Odżywki do wszystkich rodzajów włosów

liczba produktów: 282
Odżywki do wszystkich rodzajów włosów

Jaka odżywka do wszystkich rodzajów włosów? czytaj

Odżywki przeznaczone dla każdego rodzaju włosów zapewniają im podstawową pielęgnację. Produkty do każdego rodzaju włosów mają zadbać o odpowiedni poziom nawilżenia, odżywienia bez nadmiernego ich obciążenia. Jeśli więc Twoje włosy są normalne i nie wymagają szczególnej pielęgnacji te odżywki są właśnie dla Ciebie.

Jakie właściwości posiada odżywka do każdego rodzaju włosów?

Odżywki tego typu stosowane nawet codziennie nie spowodują efektu obciążenia włosów. Dzieje się tak, ze względu na fakt, że nie są one obciążone zbyt dużą ilością składników odżywczych. Ich zadaniem jest bowiem utrzymanie optymalnego poziomu wilgoci włosów. Dodatkowo zapobiegają uporczywemu elektryzowaniu się włosów oraz ich wypadaniu. Dzięki delikatnym składnikom jest bezpieczna dla włosów farbowanych. Odżywki te dodają blasku i nadają włosom objętości.

Jak stosować odżywki do każdego rodzaju włosów?

Podstawową zasadą w przypadku stosowania wszelkiego rodzaju odżywek do włosów jest zachowanie umiaru. Staraj się nie nakładać na włosy zbyt wiele produktu. Średnio, porcja orzecha włoskiego wystarczy. Zawsze staraj się również o dokładne spłukanie włosów. Poleca się również nakładanie odżywek od końców, przeciągając tym samym ku górze po całej długości.

Jak często stosować odżywki do włosów?

Odżywki do każdego rodzaju włosów zapewniają odpowiednią pielęgnację włosów normalnych. Nie mają one bowiem tendencji do przesuszenia, łamliwości czy innych problemów na przykład związanych ze skórą głowy. Odżywki te wystarczy stosować dwa razy w tygodniu, aby dostarczyć włosom niezbędnych składników odżywczych. Dla potwierdzenia naszych słów przytaczamy wypowiedź stylistki i szkoleniowca Charlotte Tolazzi - "Aby uniknąć plątania się włosów, możesz nakładać ją w szczególności na długościach włosów i na końcówkach. Używaj zatem odżywki po każdym myciu głowy." (źródło: jeanlouisdavid.pl)

Osoby posiadające włosy normalne z reguły powinny wybierać minimalistyczną pielęgnację włosów, aby nie doprowadzić do ich obciążenia. Jednak brak pielęgnacji to najczęstszy błąd tych osób. Wybierajcie delikatne odżywki przeznaczone do każdego rodzaju włosów, które zapewnią nawilżenie, wzmocnienie oraz ułatwią rozczesywanie włosów. W naszym sklepie znajdziecie wiele odżywek przeznaczonych do każdego rodzaju włosów.

Zwiń tekst

Filtruj

Filtr

kasuj

Do wszystkich rodzajów (282)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: