Odżywki do włosów poddanych działaniom wysokich temperatur

liczba produktów: 43
Odżywki do włosów poddanych działaniom wysokich temperatur

Jaka odżywka do włosów poddanych wysokim temperaturom? czytaj

Wszystkie marzymy o pięknej fryzurze, ale czasami zapominamy o negatywnych konsekwencjach, które może przynieść stylizacja. Gorące powietrze z suszarki, częste stosowanie prostownicy lub lokówki może mieć fatalny wpływ na nasze włosy. Z pomocą przychodzą nam odżywki do stosowania na włosy poddawane działaniu wysokich temperatur, które chronią kosmyki oraz znacznie poprawiają ich stan.

Działanie odżywki do włosów poddanym wysokim temperaturom?

Stosowanie odżywki do włosów poddanych działaniu wysokich temperatur nie pozwoli zabezpieczyć włosów w 100%. Jednak w znacznym stopniu pomoże opóźnić powstawanie zniszczeń. Odżywka do włosów poddanych działaniu wysokich temperatur zawiera składniki, które sprawiają, że osłonki włosa mocniej do siebie przylegają. Dzięki temu występują mniejsze spadki wilgoci w trakcie suszenia, a kosmyki są bardziej wygładzone.

Co powinny zawierać odżywki do włosów poddanych działaniu wysokich temperatur?

W odżywkach do włosów poddanych działaniu wysokich temperatur przede wszystkim powinny się znaleźć silikony. Dzięki ich działaniu włosy będą mniej uszkodzone, ponieważ silikony zapewnią lepszy poślizg urządzeniom do stylizacji oraz zabezpieczają przed utratą wilgoci. Najlepiej sprawdzą się Dimethicone oraz Cyclomethicone. Często spotykana w składzie jest też ksyloza, czyli rodzaj cukru, który tworzy warstwę ochronną. W odżywkach do włosów poddanych działaniu wysokich temperatur mogą też pojawić się takie składniki jak: kwas lub ocet jabłkowy, które sprawiają, że włosy tracą mniej wilgoci w trakcie suszenia.

Jak stosować odżywki na włosach poddanych działaniu wysokich temperatur?

Jeżeli nasze włosy poddajemy działaniu wysokich temperatur, najlepiej zastosować odżywkę bez spłukiwania. Najlepsze efekty przynosi, gdy zostanie nałożona na wilgotne włosy. To pomoże produktowi lepiej wchłonąć się do trzonu włosa i ułatwi układanie. Wcześniej możemy zastosować odżywkę nawilżającą, która poprawi stan i kondycję kosmyków. Warto też dokładnie zapoznać się etykietą produktu i stosować się do niej, wtedy będziemy mieć pewność, że odżywka spełni swoje działanie. Możemy też nałożyć olejek lub naturalne masło na końcówki, aby jeszcze bardziej chronić włosy.

Trudno jest zrezygnować ze stylizacji z użyciem wysokich temperatur. Dlatego warto stosować odżywki, które ochronią i zabezpieczą włosy. Wiele takich produktów znajdziecie w naszym sklepie.Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Włosy poddane działaniom wysokich temperatur (43)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: