Odżywki do włosów przerzedzonych i wypadających

liczba produktów: 63
Odżywki do włosów przerzedzonych i wypadających

Jaka odżywka do włosów przerzedzonych? czytaj

Przyczyn wypadania włosów jest wiele. Czasem są to geny, przebyte choroby bądź złe nawyki. Właściwa pielęgnacja włosów to podstawa. Odżywki do włosów nie mają tak mocnego i widocznego działania przeciw wypadaniu jak kuracje, ale na pewno mają korzystny wpływ na same włosy.

Jak działa odżywka do włosów wypadających?

Głównym działaniem tej odżywki jest wzmocnienie włosów osłabionych. Dodatkowo dobrana do rodzaju włosów nawilży, odżywi bądź zregeneruje zniszczone kosmyki. Odzywki te powinny również dodawać objętości włosom sprawiając wrażenie większej ich ilości.

Jakie składniki zawiera odżywka do włosów wypadających?

Produkty do tego rodzaju włosów zawierają często wyciągi roślinne. Są to wyciągi z pokrzywy, skrzypu, kiełków pszenicy, soi czy brzozy, które mają działanie wzmacniające cebulki i powodujące ich wzrost. Często w odżywkach do włosów wypadających możemy znaleźć panthenol. Warto więc wybierać produkty zatrzymujące proces wypadania włosów zawierające w składzie wyżej wymienione składniki  składniki.

W jaki sposób stosować odżywkę przeciw wypadaniu włosów?

Odżywki przeciw wypadaniu włosów często znaleźć możemy w dwóch formach. Klasycznej do spłukiwania oraz w formie toniku bez spłukiwania. Odżywkę do spłukiwania stosujemy na umyte, odsączone ręcznikiem włosy. Zaleca się pozostawienie na kilka minut na włosach, a następnie dokładnie spłukanie letnią wodą. Odżywki w formie toniku stosujemy na umytych włosach wmasowując porcję w skórę głowy. Ten rodzaj odżywek nakładamy u nasady włosów, a następnie przeciągamy po całych włosach. Nie spłukujemy.

"Zadbane włosy są bardzo ważnym elementem wyglądu i mają wpływ na dobre samopoczucie. Niestety częste stylizacje, nieumiejętna pielęgnacja czy stosowanie nieodpowiednich kosmetyków to tylko niektóre z czynników, które mogą wpłynąć na ich wygląd, a także nadmierne wypadanie. Aby cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami jak najdłużej, należy dbać o nie podczas codziennej pielęgnacji." podkreśla Wojciech Stasiak,stylista fryzur. (źródło: www.pkik24.pl) Korzystając z opinii eksperta warto sięgać po dopasowane odżywki do potrzeb włosów. Wszystko dla potrzeb Twoich włosów znajdziesz w naszym sklepie.

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Włosy przerzedzone i wypadające (63)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: