Szampony chroniące włosy przed temperaturą

liczba produktów: 6
Szampony chroniące włosy przed temperaturą

Jaki szampon chroni przed temperaturą? czytaj

Codzienna stylizacja może mieć negatywny wpływ na nasze włosy, zwłaszcza wtedy, gdy wykorzystujemy w niej wysoką temperaturę. Dlatego niezwykle ważne jest korzystanie z kosmetyków termoochronnych. Poprawią one stan naszych włosów oraz ochronią je przed działaniem wysokich temperatur.

Jak pielęgnować włosy, aby zapewnić im ochronę przed temperaturą?

Pielęgnacja zapewniająca ochronę przed temperaturą zależy od tego, jakie włosy posiadamy. Jednak są pewne stałe zasady dotyczące wszystkich rodzajów włosów. Bardzo ważne jest olejowanie, zabezpieczenie, a także mycie i odżywienie. Niezwykle ważne jest, z jakich produktów będziemy korzystać.

Co powinny zawierać szampony chroniące przed temperaturą?

Szampony termoochronne zazwyczaj zawierają unikalne składniki, które zostają aktywowane pod wpływem wysokiej temperatury. Wówczas wnikają do naszych włosów i zapewniają im ochronę oraz połysk. Najczęściej spotykanym tego typu składnikiem jest ksyloza, czyli rodzaj cukru.

W przypadku ochrony przed temperaturą niezbędna jest obecność silikonów. Dlatego warto raz na jakiś czas stosować mocne szampony z SLS, które pomogą oczyścić włosy.

Czego nie powinny zawierać szampony chroniące przed temperaturą?

W szamponach chroniących przed temperaturą nie powinny się znaleźć Alcohol, Ethyl i Isopropyl Alcohol. Nie są to neutralne składniki, ponieważ mocno wysuszają włosy i zamiast pomóc mogą tylko zaszkodzić.

Stosowanie szamponów chroniących przed temperaturą jest niezwykle ważne, gdy stylizujemy włosy na gorąco. W naszym sklepie znajdziecie duży wybór szamponów, które ochronią włosy przed szkodliwym działaniem wysokich temperatur.

 

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Ochrona przed temperaturą (6)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: