Suche szampony do włosów

liczba produktów: 11
Suche szampony do włosów

Jak wybrać suchy szampon? czytaj

Czy istnieje ratunek dla nieświeżych włosów? Oczywiście! Jednodniową świeżość włosów gwarantuje nam suchy szampon. Zastosowany w awaryjnej sytuacji pomoże nam na szybką poprawę wyglądu włosów. Więcej szczegółów znajdziecie poniżej.

Kiedy stosować suche szampony?

Zawsze kiedy w szybki sposób musisz odświeżyć włosy, a nie masz czasu na umycie włosów. Inaczej mówiąc w sytuacji awaryjnej pomiędzy kolejnymi myciami włosów. Dodatkowo doskonale sprawdza się w momencie stylizacji, kiedy Twoje włosy są oklapnięte i bez życia. Wspaniale doda fryzurze objętości, ale nie sklei włosów.

Jak działają suche szampony?

Szampony te dzięki zawartej w składzie skrobi usuwają z włosów i skóry głowy nadmiar sebum. Specjalne składniki zawarte w produkcie pomagają unieść włosy u ich nasady dodając im objętości. Pamiętajcie jednak, że kosmetyk ten nie oczyszcza tylko na kilka godzin zapewnia odświeżenie włosom. Dodatkowo uczucie świeżości zapewnia nam zawarta w suchym szamponie nuta zapachowa.

Jak stosować suchy szampon?

Możliwe są dwa sposoby stosowania suchego szamponu. Jeden dla zapewnienia odświeżenia włosów, drugi dla zwiększenia objętości cienkim i delikatnym kosmykom. Aby zapewnić poprawę wyglądu należy przed każdym zastosowaniem rozczesać włosy. Następnie mocno wstrząsnąć pojemnik z suchym szamponem i rozpylić na skórę głowy z odległości około 20 cm. Po kilku minutach rozczesz włosy. Dla zapewnienia objętości cienkim włosom - opuść głowę w dół i spryskaj włosy okrężnym ruchem. Odczekaj kilka minut, a następnie ułóż fryzurę. Nie jest konieczne wyczesanie produktu z włosów.

W jakiej postaci jest suchy szampon?

Na rynku dostępne są dwa rodzaje suchego szamponu. Bardziej popularny w postaci aerozolu oraz w postaci pudru. Oba stosuje się w ten sam sposób - nakładając na włosy, trzymając kilka minut i wyczesując.

Który suchy szampon jest lepszy?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Zarówno szampon zamknięty w aerozolu ma swoje minusy, jak na przykład zawartość w składzie alkoholu, który wysusza włosy. Również suchy szampon w postaci pudru może sprawiać kłopoty. Produkt w postaci pudru może okazać się trudniejszy w zastosowaniu.

W naszym sklepie znajdziecie zarówno szampony w postaci aerozolu oraz pudru, które zapewnią Wam odświeżenie włosów w nagłej sytuacji. Dodatkowo znaleźć możecie również suche szampony specjalnie przeznaczone do danego koloru włosów. Dzięki temu nie tylko “umyjecie” włosy, ale również zatuszujecie ewentualne odrosty.

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Suche szampony (11)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: