Kosmetyki do termoochrony włosów

liczba produktów: 170
Kosmetyki do termoochrony włosów

Jak chronić włosy przed temperaturą? czytaj

Stosowanie suszarki do włosów, prostownicy czy loków osłabia zdecydowanie włosy. Z czasem stają się one suche, kruche, a nawet zniszczone. Warto zatem zainwestować nie tylko w odpowiedni sprzęt do stylizacji, ale również w kosmetyki, które zapewnią nam dodatkową ochronę przed ciepłem. Jakie? O tym parę słów poniżej.

Na co należy zwrócić uwagę kupując produkty termoochronne?

Sięgając po produkty termoochronne musimy pamiętać, że często w swoim składzie zawierają one silikon, które tworzy warstwę ochronną na włosach. Jednak nie tylko. Sprawdzajmy, czy wybrane przez nas produkty nie zawierają alkoholi - Alcohol Denat, Alcohol, Ethyl i Isopropyl Alcohol, działają one bowiem bardzo wysuszająco na nasze włosy. Jeżeli w wybranym przez Was produkcie na początku listy składników znajdują się powyższe składniki, to jeszcze nic strasznego. Pamiętać należy tylko o jednej zasadzie - nakładajcie produkt na suche włosy, a następnie od razu przystąpcie do stylizacji, aby alkohol mógł szybko wyparować z włosów.

W jaki sposób kosmetyki termoochronne chronią włosy?

Dzięki zawartym w produkcie składnikom takim jak np. silikony, ksyloza czy tłuszcze na włosach tworzy się filtr ochronny zapewniający ochronę przed działaniem wysokich temperatur. Korzystanie z kosmetyków termoochronnych jest bardzo ważne w szczególności przez osoby, które na co dzień nie wyobrażają sobie stylizacji bez użycia suszarki, lokówki czy prostownicy. Produkty te pomagają nam nie tylko w stylizacji lecz również w pielęgnacji włosów. Często bowiem nie tylko chronią przed ciepłem, ale dodatkowo nawilżają czy odżywiają włosy.

Jakie kosmetyki termoochronne są najlepsze?

Rynek fryzjerski oferuje nam całą masę produktów chroniących przed działaniem wysokiej temperatury. To tylko od nas zależy, który produkt i jaka jego forma będzie dla nas najlepsza. Samo stosowanie tego rodzaju produktów świadczy o tym, że nie jest Ci obojętny los włosów i podchodzisz do ich pielęgnacji i stylizacji w sposób profesjonalny.

Pamiętajmy więc, że ochrona włosów powinna być na pierwszym miejscu w momencie ich stylizacji. Tylko zdrowy włos będzie się wspaniale układał i pięknie wyglądał. Do wyboru macie wiele produktów - kremy, spray’e, mleczka - wybierzcie odpowiedni dla swoich włosów i zapewnijcie im ochronę na najwyższym poziomie.

 

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Filtr

kasuj

Termoochrona włosów (170)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: