Glove | Rękawica do nakładania samoopalaczy
Glove | Rękawica do nakładania samoopalaczy 48,99 zł

Ecooking Glove | Rękawica do nakładania samoopalaczy

48,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Produkt obecnie niedostępny

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.
Przesyłając formularz, akceptujesz regulamin i politykę prywatności.
Zobacz pozostałe produkty z linii: Ciało
Opis
Ecooking Glove for Tanning Mousse


Dzięki tej rękawicy dotrzesz nawet do trudno dostępnych miejsc, jak np. tylna strona nóg, nie pobrudzisz i nie odbarwisz dłoni, a efekt samoopalania będzie równy, powtarzalny i bardziej trwały. Rękawice posiada rozmiar uniwersalny.

Materiał: 100% poliester. Instrukcja prania: Prać w pralce w zimnej wodzie. Nie prasować. Nie wybielać. Nie toleruje zmiękczacza do tkanin. Nie suszyć w suszarce. Suszone na powietrzu, najlepiej w cieniu.
Sposób użycia
• Załóż rękawicę, a następnie rozprowadź spray samoopalający płynnymi ruchami, aby cieszyć się równomierną i piękną opalenizną.
Skład
Materiał: 100% poliester. Instrukcja prania: Prać w pralce w zimnej wodzie. Nie prasować. Nie wybielać. Nie toleruje zmiękczacza do tkanin. Nie suszyć w suszarce. Suszone na powietrzu, najlepiej w cieniu.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.