Mleczka do demakijażu

liczba produktów: 29
Mleczka do demakijażu

Jakie mleczko do demakijażu wybrać? czytaj

Makijaż twarzy i demakijaż. To dwa elementy, które powinny zawsze współgrać ze sobą. Dla zachowania prawidłowego, a przede wszystkim zdrowego wyglądu naszej skóry, demakijaż powinien być wykonywany bardzo precyzyjnie. Czy wiesz jakie preparaty do demakijażu są dostępne? Poniżej, krótki przewodnik.

Dlaczego warto korzystać z preparatów do demakijażu?

Prawidłowo wykonany demakijaż chroni naszą skórę przed podrażnieniami, zaczerwienieniem czy podpuchniętymi oczami. Zastosowanie odpowiednich preparatów do demakijażu pozwoli zachować naszą skórę świeżą i promienną każdego dnia. Mleczka do demakijażu są przygotowane w ten sposób, aby usuwać nie tylko makijaż, lecz również nagromadzone w ciągu dnia sebum, kurz czy wszelkie zanieczyszczenia.

Mleczka do demakijażu, czy może coś innego? Jakie preparaty do demakijażu są dostępne?

Rynek kosmetyczny oferuje nam wiele rodzajów preparatów do demakijażu. Wybrać możemy spośród:

  • Płyn micelarny do demakijażu - produkt, który zastępuje aktualnie wiele innych, takich jak: żel do mycia twarzy czy tonik. Dzięki zawartości aktywnych substancji doskonale oczyszcza twarz z wszelkich zanieczyszczeń i makijażu, pozostawiając na skórze kwaśne pH. Dzięki temu nie ma potrzeby stosowania toniku. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry twarzy, a w szczególności dla osób np., które przedłużają rzęsy.

  • Płyn dwufazowy do demakijażu - kosmetyk o płynnej konsystencji. Jasno wydzielone dwie fazy - wodna i olejowa, które należy ze sobą połączyć przed zastosowaniem preparatu do demakijażu. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry. Może pozostawić tłustą powłokę na skórze.

  • Mleczka do demakijażu - najbardziej popularne. Bardzo delikatny kosmetyk, o działaniu łagodzącym podrażnienia. Przeznaczony dla każdego rodzaju cery z naciskiem na cerę suchą, wrażliwą.

  • Tonik do demakijażu - posiada działanie ściągające, antybakteryjne i oczyszczające. Jego głównym zadaniem jest przywrócenie właściwego (kwaśnego) pH skóry.

  • Żele i pianki do demakijażu - kosmetyki doskonale oczyszczają skórę. Przeznaczone dla skóry tłustej oraz trądzikowej. Osoby, posiadające skórę wrażliwą i suchą powinny unikać tego rodzaju preparatów do demakijażu, gdyż mogą czuć dyskomfort spowodowany nadmiernym “ściąganiem skóry”.

  • Chusteczki i płatki do demakijażu - są to produkty nasączone płynem do demakijażu. Swoje zastosowanie znajdują w sytuacjach awaryjnych, czy na wyjazdach. Nie powinny być stosowane na co dzień.

Jak widać wybór preparatów do demakijażu jest duży. Należy zatem wybrać produkt, odpowiedni dla swoich potrzeb, który nie tylko usunie resztki makijażu czy zanieczyszczenia, ale również pozostawia naszą skórę promienną i świeżą każdego dnia.


Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Mleczka do demakijażu (29)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: