BECKETTS | Mocno utrwalający żel do włosów 100ml
BECKETTS | Mocno utrwalający żel do włosów 100ml 64,00 zł

Graham Hill BECKETTS | Mocno utrwalający żel do włosów 100ml

64,00 zł

Nie jest już dostępny

Zobacz pozostałe produkty z linii: Graham Hill
Opis
Graham Hill BECKETTS Shaper Gel to mocno utrwalający żel do włosów. Kosmetyk został stworzony z myślą o stylizacji każdych męskich włosów. Pomaga w ich ujarzmieniu, ułatwia modelowanie, zapobiega puszeniu i odstawaniu pojedynczych pukli.

Specyfik zapewnia bardzo mocne utrwalenie i tym samym tworzenie naprawdę wyrazistych i interesujących fryzur. Zero sztuczności i nudy!

Żel na bazie wody Graham Hill BECKETTS Shaper Gel idealnie sprawdzi się do fryzur typu "jeż" i do zagęszczania krótkich włosów, a także do długich włosów, aby nadać im efekt krzykliwej mokrej fryzury.

Marka Graham Hill to kosmetyki stworzone z myślą o męskich potrzebach. Proste opakowania, wytworne, a jednocześnie subtelne zapachy, skuteczne działanie i praktyczność - to właśnie cechy charakterystyczne tych specyfików. Brand swoją nazwą upamiętnia brytyjskiego kierowcę wyścigowego z XX wieku. Graham Hill był fenomenalny w swojej pasji, a jego elegancja, klasa i styl otwierały mu drzwi na wszystkie wysublimowane przyjęcia, niekoniecznie związane z wyścigami. Magnetyzm, pasja, wytworność i nutka ryzyka - to właśnie charakteryzowało tego utalentowanego sportowca i te przymioty można znaleźć w kosmetykach marki Graham Hill.

Pojemność:
100ml

Sposób użycia
• Odpowiednią ilość preparatu rozetrzeć w dłoniach i nałożyć na przesuszone ręcznikiem włosy, następnie dowolnie wystylizować lub ułożyć fryzurę.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

*Zamieszczając OCENĘ akceptujesz nasz Regulamin (link do regulaminu opinii)