Butter Stick | Odżywka w sztyfcie do skórek - mleko i miód 1,6g
Butter Stick | Odżywka w sztyfcie do skórek - mleko i miód 1,6g 33,00 zł

Cuccio Butter Stick | Odżywka w sztyfcie do skórek - mleko i miód 1,6g

33,00 zł

1 650,00 zł / 100 g

Produkt obecnie niedostępny

Zapach
Wpisz poniżej swój adres e-mail. Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.
Przesyłając formularz, akceptujesz regulamin i politykę prywatności.
Zobacz pozostałe produkty z linii: Ciało
Opis
Odżywka Cuccio regeneruje i nawilża suche skórki wokół paznokci. Eliminuje pieczenie i dyskomfort związane z przesuszeniem czy naderwaniem naskórka, wzmacnia skórki oraz je odżywia. Ten wyjątkowy preparat jest połączeniem masła shea, oliwy z oliwek, olejków z jojoby i witaminy A+E. Te komponenty pozwalają utrzymać skórki oraz całe dłonie w dobrej kondycji i właściwym nawilżeniu. Po zastosowaniu odżywki Cuccio na palcach pojawia się filtr, który utrzymuje się przez cały dzień i zabezpiecza skorki przed działaniami czynników zewnętrznych.


Pojemność:
1,6g

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.