Jazz | Prostownica do włosów 24mm
Jazz | Prostownica do włosów 24mm 173,79 zł

FOX Jazz | Prostownica do włosów 24mm

173,79 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Średni stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Wygładzenie
Opis
FOX Jazz to profesjonalna prostownica do włosów.

Zgrabne i lekkie narzędzie doskonale sprawdzi się w pracy zarówno w salonie, jak i w domowym zaciszu. Szybko i pewnie prostuje falowane, napuszone i kręcone pasma, zapewniając efekt gładkości niczym tafla wody. Narzędzie posiada regulację temperatury w skali 150–220°C. Długi, 3-metrowy obrotowy kabel ułatwia pracę, a tytanowe płytki prostujące (24 mm x 90 mm) zapewniają powtarzalne i zachwycające efekty.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.