Perfect Finishing Spray | Lakier utrwalający 300ml
Perfect Finishing Spray | Lakier utrwalający 300ml 103,00 zł

Rica Perfect Finishing Spray | Lakier utrwalający 300ml

103,00 zł

34,33 zł / 100 ml

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Liczba sztuk na magazynie: 2

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Włosy
Opis
Rica Perfect Finishing Spray to lakier utrwalający niewidoczny na włosach i dający możliwość stopniowania utrwalenia.

Niezawodny i praktyczny atomizer rozpyla równy i jednolity strumień lakieru, dzięki czemu otrzymanie wymaganego stopnia utrwalenia włosów jest maksymalnie proste. Specyfik może lekko i subtelnie podkreślić pukle, ale też dość mocno je utrwalić, zapobiegając rozprostowaniu się fal czy loków lub chronić przed puszeniem i odkształcaniem. To doskonałe i wielofunkcyjne rozwiązanie!

Lakier utrwalający Rica Perfect Finishing Spray chroni pasma przed wilgocią, poprawia teksturę włosów, optycznie zwiększając ich objętość i gęstość, dyscyplinuje pasma, a jednocześnie jest niewidoczny na włosach, nie pozostawia resztek i jest łatwy do wyczesania. To produkt doskonały!

Pojemność:
300ml
Sposób użycia
Wstrząsnąć przed użyciem i spryskać włosy, zachowując odległość 8-12cm w zależności od pożądanego efektu.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.