1400 Mini | Przewodowy trymer do strzyżenia - bordowy
1400 Mini | Przewodowy trymer do strzyżenia - bordowy 184,99 zł

MOSER 1400 Mini | Przewodowy trymer do strzyżenia - bordowy

184,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Średni stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Akcesoria do włosów
Opis
MOSER 1400 Mini to profesjonalny trymer do strzyżenia i przycinania włosów. Narzędzie przewodowe, doskonałe do pracy zarówno w salonie fryzjerskim, jak i w domowym zaciszu.

Trymer MOSER 1400 Mini to prawdziwy bestseller wśród wszystkich narzędzi marki! 40 milionów sprzedanych maszynek w ponad 100 krajach. Kultowy wygląd niezmienny od 30 lat. Fryzjerzy i domowi użytkownicy kochają ten model - nic dziwnego!

Zero kompromisów, zawsze powtarzalne i zachwycające efekty cięcia - to właśnie standard wśród produktów MOSER. Tak też jest w przypadku przewodowego trymera do strzyżenia włosów MOSER 1400 Mini.

Właściwości trymera do strzyżenia MOSER 1400 Mini:
• Ostrze Star: Zestaw w pełni metalowych, precyzyjnie szlifowanych ostrzy wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Jakość potwierdzona przez ekstradługi okres eksploatacji.
• Szerokość ostrza: 32mm
• Napęd: Silnik cewkowy umożliwiający nieprzerwane działanie i zapewniający o 50% większą wydajność.
• Wysokość cięcia: 3mm
• Technologia opracowana w Niemczech.
• Cicha praca: Supercicha i płynna praca.
• Bardzo lekki - tylko 190g
• Długość kabla: 2m

W opakowaniu znajdują się:
- trymer
- 1 nasadka (3-6mm)
- szczoteczka do czyszczenia
- olejek do konserwacji maszynki

Dlaczego warto wybrać markę MOSER?
Marka MOSER należy do wiodącego europejskiego producenta maszynek do strzyżenia włosów, który jest częścią amerykańskiej firmy Wahl Clipper Corporation, światowego lidera w produkcji doskonałych maszynek do strzyżenia włosów.

Marka MOSER od ponad pół wieku wyznacza standardy dla innowacyjnych profesjonalnych urządzeń do stylizacji włosów. Wszystkie profesjonalne maszynki do strzyżenia włosów marki MOSER wraz z ich precyzyjnymi głowicami tnącymi są opatrzone logo „Made in Germany” — są projektowane i produkowane w Niemczech i wysyłane stamtąd na cały świat. To tam, w mieście Unterkirnach w Schwarzwaldzie znajdują się nowoczesne zakłady projektowe i produkcyjne MOSER.

Niemiecka precyzja, zachwycająca wytrzymałość i zerowe ryzyko błędu - to właśnie charakteryzuje narzędzia fryzjerskie MOSER.

Zobacz, w jaki sposób pielęgnować i wymieniać ostrza w maszynce MOSER:

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.