Advanced Curl | Bardzo długa i cienka lokówka 10mm
Advanced Curl | Bardzo długa i cienka lokówka 10mm 280,50 zł

BaBylissPRO Advanced Curl | Bardzo długa i cienka lokówka 10mm

280,50 zł

Średni stan magazynowy

Dostępny.
Zamów do 16:00 z dostawą Kurierem InPost lub do Paczkomatu a nadamy paczkę w tym samym dniu roboczym.

Zobacz pozostałe produkty z linii: Lokówki i falownice
Opis
Lokówka BaBylissPRO Advanced Curl BAB2470TDE jest doskonała do fryzur typu “afro”. Perfekcyjne urządzenie do użytku na włosach długich i bardzo długich. Super długa lokówka oferuje 60% więcej powierzchni grzewczej i loków! Prawdziwa oszczędność czasu.

Technologia Titanium Diamond
Tuba grzewcza wyposażona jest w technologię Titanium Diamond dla uzyskania szybkiego efektu stylizacji i dla doskonałego wykończenia. Połączenie tytanu z pyłem diamentowym zapewnia dużą odporność powłoki na wysoką temperaturę i długie użytkowanie urządzenia podczas intensywnej pracy w salonie.

Elastyczność użytkowania
Lokówka posiada 30 poziomów regulacji temperatury od 135°C, do użytku na wszystkich typach włosów, przy zachowaniu optymalnej ochrony włosa. Maksymalna temperatura 220°C pozwala uzyskać doskonałą stylizację o długiej trwałości, nawet na najbardziej opornych włosach. Wskaźnik temperatury migocze do momentu, gdy wybrany poziom temperatury zostanie osiągnięty.

Bezpieczeństwo
Gdy podłączona lokówka nie jest używana powyżej 72 minut, system automatycznej blokady wyłącza ją, co wydłuża żywotność urządzenia i gwarantuje całkowite bezpieczeństwo. Lokówka posiada zintegrowaną podstawkę, co pozwala odstawić urządzenie po użyciu i chroni powierzchnię mebli.

W zestawie znajdują się mata termoizolująca oraz rękawiczka ochronna.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco