Promocja 21 %
Caviar Repair Rx Re-Texturizing Protein Cream | Krem odbudowujący włosy - 150ml

Alterna Caviar Repair Rx Re-Texturizing Protein Cream | Krem odbudowujący włosy - 150ml

88.00 zł 111.60 zł
21 % taniej
Zobacz więcej produktów: Alterna

Opis

Re-Texturizing Protein Cream to krem z proteinami odbudowujący włosy bez spłukiwania. Głęboko regenerujący krem bez spłukiwania przeznaczony jest do szorstkich, porowatych i bardzo zniszczonych włosów. Szorstkie włosy przechodzą całkowitą przemianę – stają się bardziej miękkie, gładkie i łatwiej się układają.

Zawiera innowacyjne technologie:
Color Hold, to opatentowana i oryginalna formuła firmy Alterna. Gwarantuje najwyższy stopień ochrony koloru, zapobiegając blaknięciu kolorów spowodowanemu promieniowaniem UVA, UVB oraz promieniowaniu światła widzialnego w tym pochodzących również ze sztucznych źródeł światła, jak również chroni kolor przed wypłukiwaniem się.
Enzymetherapy odpowiada za wnikanie odżywczych składników w głąb struktury włosów. Włosy są nawilżone, wzmocnione i odporne na szkodliwe czynniki zewnętrzne.

CAVIAR Anty-Aging to kompleksowa linia produktów zniszczonych z powodu codziennych stresów, czynników środowiskowych, czynników chemicznych i przedwczesnego starzenia się. Działając przeciwko starzeniu się na poziomie komórkowym i wypełniając włos wyciągiem z kawioru, witaminą C i cytokinami, w połączeniu z najnowszymi technologiami zapobiegającymi procesowi starzenia się, ta linia produktów pozwala zminimalizować widoczne objawy starzenia się i poprawia ogólny stan włosów dodając im witalności, blasku i elastyczności.

Produkty firmy Alterna Professional Haircare produkowane są z certyfikowanych składników roślinnych oraz ze składników bioaktywnych pochodzenia morskiego! Posiadają certyfikat ECOCERT - Certified Plant Actives!! Nie zawierają związków siarki ani parabenu. Żaden z produktów firmy Alterna nie był testowany na zwierzętach!!!

Pojemność:
150 ml

Sposób użycia

Sposób użycia:
• Nałóż na umyte, wilgotne włosy.
• Delikatnie wmasuj we włosy, w szczególności w pasma najbardziej uszkodzone.
• Stosuj 1-3 razy w tygodniu.

Skład

Wypowiedz się na temat produktu

Caviar Repair Rx Re-Texturizing Protein Cream | Krem odbudowujący włosy - 150ml

Caviar Repair Rx Re-Texturizing Protein Cream | Krem odbudowujący włosy - 150ml

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: