Nutritive 8H Magic Night Serum and Steampod Concentrate Serum | Zestaw do włosów: odżywcze serum na noc do włosów suchych 90ml + serum do końcówek włosów 50ml
Nutritive 8H Magic Night Serum and Steampod Concentrate Serum | Zestaw do włosów: odżywcze serum na noc do włosów suchych 90ml + serum do końcówek włosów 50ml 148,81 zł

Kérastase Nutritive 8H Magic Night Serum and Steampod Concentrate Serum | Zestaw do włosów: odżywcze serum na noc do włosów suchych 90ml + serum do końcówek włosów 50ml

148,81 zł

W zestawie zawsze kupujesz taniej
Zobacz pozostałe produkty z linii: Nabłyszczenie
Opis
W zestawie znajduję się: 
  • Nutritive 8H Magic Night Serum 
  • Loreal Steampod Concentrate Serum 50ml GRATIS 
 Kérastase Nutritive 8H Magic Night Serum to niezwykły kosmetyk, który zrewolucjonizuje Twoje podejście do pielęgnacji włosów. To odżywcze serum stosuje się wieczorem, aplikując na suche włosy i lekko związując je w delikatny koczek. Przez całą noc magiczna substancja wnika głęboko w strukturę pukli, by zapewnić im dogłębne i długotrwałe nawodnienie komórek, zamknięcie łusek włosów, wygładzenie kosmyków i ich odżywienie. 
 W efekcie rano budzisz się z zachwycająco miękkimi, błyszczącymi i zadbanymi włosami, a prosty trik ze związaniem pasm u góry głowy na noc sprawia, że fryzura jest dodatkowo odbita u nasady, uniesiona i pełna objętości. Perfekcyjne rozpoczęcie dnia, prawda? Wystarczy tylko przeczesać pukle i wyjściowe uczesanie jest gotowe! 
 Odżywcze serum na noc Kérastase Nutritive 8H Magic Night Serum przemienia suche i matowe włosy pod osłoną nocy. Formuła intensywnie działającego kremu aktywuje się podczas Twojego snu, regenerując ubytki, odżywiając oraz w efekcie zapewniając cudownie jedwabiste i gładkie włosy rano. 
 Loreal Steampod Concentrate Serum to ochronno-wygładzające serum do końcówek włosów. Kosmetyk służy do zabezpieczenia końcówek włosów po korzystaniu z prostownicy Loreal Steampod i sprawdzi się perfekcyjnie na każdym typie pukli. To ostatni krok w stylizacji uczesania - nabłyszczenie, zdefiniowanie kształtu fryzury oraz ochrona końcówek.
Produkty w zestawie
Kérastase Nutritive 8H Magic Night Serum to niezwykły kosmetyk, który zrewolucjonizuje Twoje podejście do pielęgnacji włosów. To odżywcze serum stosuje się wieczorem, aplikując na suche włosy i lekko związując je w delikatny koczek. Przez całą noc magiczna substancja wnika głęboko w strukturę pukli, by zapewnić im dogłębne i długotrwałe nawodnienie komórek, zamknięcie łusek włosów, wygładzenie kosmyków i ich odżywienie.

W efekcie rano budzisz się z zachwycająco miękkimi, błyszczącymi i zadbanymi włosami, a prosty trik ze związaniem pasm u góry głowy na noc sprawia, że fryzura jest dodatkowo odbita u nasady, uniesiona i pełna objętości. Perfekcyjne rozpoczęcie dnia, prawda? Wystarczy tylko przeczesać pukle i wyjściowe uczesanie jest gotowe!

Odżywcze serum na noc Kérastase Nutritive 8H Magic Night Serum przemienia suche i matowe włosy pod osłoną nocy. Formuła intensywnie działającego kremu aktywuje się podczas Twojego snu, regenerując ubytki, odżywiając oraz w efekcie zapewniając cudownie jedwabiste i gładkie włosy rano.

Kosmetyk doskonale współgra z wieczornymi rytuałami. Wystarczy przed położeniem się spać zaaplikować 2-4 pompki specyfiku na całą długość pasm oraz na końcówki (włosy mogą być suche lub wilgotne). Podczas Twojego snu pukle będą cieszyły się z niesamowitych właściwości, jakie serum Kerastase może im zaoferować. W składzie tego magicznego specyfiku znajdziemy bowiem wyciąg z korzenia irysa oraz odżywcze witaminy działające na pasma w cudowny sposób.

Odżywcze serum na noc Kérastase Nutritive 8H Magic Night Serum posiada unikalną formułę, która wnika w głąb włosa w zaledwie kilka minut. Nie musisz obawiać się pobrudzenia poduszki czy pościeli. Włosy rano nie są w żaden sposób obciążone czy przetłuszczone.

Magiczne serum na noc Kérastase Nutritive 8H Magic Night Serum posiada również nietuzinkową i ewoluującą formułę zapachu. Przez pierwsze dwie godziny od aplikacji roztacza dookoła cudownie relaksujące kwiatowe nuty. Po tym czasie aromat przemienia się w miękkie i kojące akordy, które cudownie utulą Cię do snu i zapewnią przyjemne odprężenie przez kolejne 6 godzin. Po 8 godzinach zapach znów się przekształca i staje się pełen energii, pobudzający i oferujący dawkę pozytywnych wibracji. To doskonały sposób na pozytywny poranek!

Pojemność:
90ml

Zobacz, w jaki sposób stosować magiczne serum Kérastase Nutritive 8H Magic Night Serum:

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco