Reggae | Bezprzewodowy trymer do włosów i brody - czarny
Reggae | Bezprzewodowy trymer do włosów i brody - czarny 197,99 zł

FOX Reggae | Bezprzewodowy trymer do włosów i brody - czarny

197,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Niski stan magazynowy

Kolor
Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Akcesoria do włosów
Opis
FOX Reggae to profesjonalny trymer do strzyżenia włosów i brody dla mężczyzn.

Narzędzie doskonale sprawdzi się w regularnym domowym użyciu, jak i w salonach fryzjerskich oraz barberskich. Trymer działa bezprzewodowo, posiada stację ładowania, która szybko ładuje akumulator Ni-MH narzędzia, aby możliwa była precyzyjna i nieprzerwana praca. Możliwość zasilania z akumulatora lub bezpośrednio przez przewód sieciowy (działanie przewodowe i bezprzewodowe). Od rozładowania do pełnego ładowania - 8 godzin ładowania.

Trymer posiada zdejmowaną nasadkę z 5-stopniową regulacją: 3, 4, 5, 6, 7 mm, odłączane ostrze ze stali nierdzewnej oraz kontrolkę ładowania.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.