Salon Intro Kit | Zestaw do profesjonalnej regeneracji włosów: No.1 525ml + No.2 2x525ml
Salon Intro Kit | Zestaw do profesjonalnej regeneracji włosów: No.1 525ml + No.2 2x525ml 1 379,92 zł

Olaplex Salon Intro Kit | Zestaw do profesjonalnej regeneracji włosów: No.1 525ml + No.2 2x525ml

1 379,92 zł

87,61 zł / 100 ml

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: GLS (wysyłka 24h) 0 zł.

Wysoki stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Kuracje do włosów
Opis
Profesjonalny zestaw do regeneracji włosów w czasie farbowania Olaplex Salon Intro Kit przywróci włosom Twoich klientów odżywienie, siłę i zdrowy wygląd.
W zestawie znajdziesz:
• 1x Bond Multiplier NO 1 525ml
• 2x Bond Perfector NO 2 525ml

Farbowanie uzupełnione o zabieg regeneracji z wykorzystaniem Olaplex zapewnia zdrowe, odżywione włosy nawet przy rozjaśnianiu. Produkty Olaplex mają za zadanie odbudować zerwane mostki dwusiarczkowe we włosie, dzięki czemu staje się on mocny, gładki, zdrowy.

Bond Multiplier NO 1 to pierwsza część zabiegu, która odbudowuje zniszczone wiązania we włosie i wzmacnia go. Nakładana jest na włosy razem z rozjaśniaczem, farbą czy przy okazji innych zabiegów chemicznych lub na wilgotne włosy które należy odżywić.
Bond Perfector NO 2 jako druga część zabiegu za zadanie ma chronić i wzmacniać dopiero co naprawione mostki dwusiarczkowe we włosie. Sprawia, że włosy stają się gładkie, miękkie, błyszczące. W swoim składzie posiada ten sam składnik aktywny co pierwszy krok Olaplex. Nie jest to aktywator, odżywka, produkt neutralizujący czy scalający. Jest jednak konieczny aby uzyskać efekt zdrowych, błyszczących włosów.
Po zastosowaniu Bond Multiplier NO 1 należy zawsze nałożyć na włosy Bond Perfector NO 2! W innym wypadku nie jest możliwe odżywienie i regeneracja włosów.
Produkty wyłącznie do użytku profesjonalnego.

Pojemność:
525ml + 2x525ml

Oceny 1 z 1

5 od 5 Gwiazdki


100%

0%

0%

0%

0%


Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.

Fretasia

Recenzja

Opinia niezweryfikowana

Najlepszy Olaplex. Miałam wcześniej 0+3 - efekty były niezłe, ale zestaw 1+2 o dużo większej zawartości aktywnego składnika robi dużo więcej. Już po dwóch zabiegach włosy zyskały na kondycji, a mam włosy rozjaśniane, farbowane, wysokoporowate, falowano-kręcone. Kupiłam zestaw by robić zabiegi w domu. Nie farbuję z olaplexem. Naprawdę szczerze polecam.