Airy Texture Spray | Spray teksturyzujący do włosów 300ml
Airy Texture Spray | Spray teksturyzujący do włosów 300ml 121,55 zł

Authentic Beauty Concept Airy Texture Spray | Spray teksturyzujący do włosów 300ml

121,55 zł


Cena regularna: 149,90 zł
40,52 zł / 100 ml

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Średni stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Włosy
Opis
Authentic Beauty Concept Airy Texture Spray to pray teksturyzujący do włosów.

Spray teksturyzujący do włosów Authentic Beauty Concept Airy Texture Spray zapewnia kosmykom doskonałą teksturę. Pozwala uzyskać swobodną, luźną i elastyczną objętość. Specjalna formuła, która łączy w sobie celulozę bambusową, zmodyfikowaną skrobię ryżową i skrobię tapioka z certyfikatem Fairtrade® oraz kopolimer VP/VA, nadaje dodatkowy efekt teksturyzacji włosów na sucho. Zmierzwione włosy, lekkie i suche w dotyku - to coś czego oczekują Twoje kosmyki. Produkt chroni włosy przed wysoką temperaturą do 230°C.

Nie zawiera silikonów.

Pojemność:
300ml
Sposób użycia
• Wstrząśnij przed użyciem,
• Aplikuj z odległości ok. 25cm na suche włosy

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.