Joker | Bezprzewodowa maszynka do strzyżenia włosów
Joker | Bezprzewodowa maszynka do strzyżenia włosów 663,99 zł

FOX Joker | Bezprzewodowa maszynka do strzyżenia włosów

663,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: GLS (wysyłka 24h) 0 zł.

Niski stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Pomysł na prezent
Opis
FOX Joker to bezprzewodowa maszynka do strzyżenia włosów.

Profesjonalna bezprzewodowa maszynka do włosów FOX Joker posiada szybki i mocny silnik AC (10 000 obr./min) oraz najwyższej jakości ostrze nierdzewne (440C), pokryte diamentową powłoką DIAMOND BLADE, która jest bardziej trwała i odporna na nagrzewanie się w porównaniu z ostrzami ze stali tradycyjnej. Maszynka zapewnia do 120 minut bezprzewodowej pracy przy pełnym naładowaniu, a jest to możliwe za sprawą akumulatora litowo-jonowego. Przy użyciu maszynki można regulować długość strzyżenia od 0,3mm do 3 mm. Urządzenie posiada 5 magnetycznych nasadek grzebieniowych: 1,5mm, 3mm, 6mm, 10mm, 13mm, które za pomocą klipsa magnetycznego stabilizuje się na ostrzu.

Urządzenie ma możliwość zasilania z akumulatora lub bezpośrednio przez przewód sieciowy co umożliwia prace przewodową lub bezprzewodową.

Czas ładownia maszynki to 70 minut.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

* Zamieszczając OCENĘ akceptujesz nasz Regulamin