Medium Military B2M | Owalna szczotka bez rączki - średnia z włosiem dzika
Medium Military B2M | Owalna szczotka bez rączki - średnia z włosiem dzika 679,99 zł

Mason Pearson Medium Military B2M | Owalna szczotka bez rączki - średnia z włosiem dzika

679,99 zł

Liczba sztuk na magazynie: 1

Dostępny.
Zamów do 16:00 z dostawą Kurierem InPost lub do Paczkomatu a nadamy paczkę w tym samym dniu roboczym.

Zobacz pozostałe produkty z linii: Szczotki z naturalnym włosiem
Opis
Oto szczotka dla prawdziwych twardzielek! Mason Pearson z serii Military to nowoczesna szczotka do włosów, której prototyp był oryginalnie używany na początku XVIII wieku przez żołnierzy walczących na froncie. To sprytne narzędzie było na tyle małe, by zmieścić się do wojskowych plecaków, a jednocześnie na tyle niezawodne i niezbędne, by być stale pod ręką nawet w najbardziej ekstremalnych i wymagających warunkach terenowych.

Wersja Mason Pearson Medium Military B2M to średnia szczotka posiadająca 7 kręgów stworzonych z mocnego i w 100% naturalnego włosia dzika. Ta wersja szczotki doskonale sprawdzi się na każdym typie kosmyków, także na długich, gęstych i łatwo plączących się. Skutecznie rozczesuje pasma, rozprowadzając zdrowe oleje z czubka głowy aż po końce pukli. W efekcie po każdym szczotkowaniu czupryna staje się bardziej błyszcząca, łatwa w stylizacji, posłuszna, miękka i gładka.

Szczotki Mason Pearson Military dostępne są w dużym oraz średnim rozmiarze. Posiadają owalny, zgrabny kształt, pewnie leży w dłoni, a jej precyzyjnie dobrane i wymodelowane włosie doskonale rozczesuje pasma. Klasyczne czarne wykończenie szczotki elegancko kontrastuje z wytwornym różem poduszeczki, do której przyczepione jest włosie. Piękna brytyjska klasyka w nietuzinkowym wydaniu - to właśnie szczotka Mason Pearson Military!

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco