Nano Thermic Speed | Przedłużana termiczna szczotka ceramiczna z jonizacją i turmalinem 44mm
Nano Thermic Speed | Przedłużana termiczna szczotka ceramiczna z jonizacją i turmalinem 44mm 107,99 zł

Olivia Garden Nano Thermic Speed | Przedłużana termiczna szczotka ceramiczna z jonizacją i turmalinem 44mm

107,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Średni stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Akcesoria do włosów
Opis
Olivia Garden Nano Thermic Speed to przedłużana termiczna szczotka ceramiczna z jonizacją i turmalinem. W odróżnieniu od klasycznej wersji, ta szczotka posiada dłuższy korpus, dzięki czemu proces suszenia i stylizacji zostaje zmniejszony aż o 25%! 

Olivia Garden Nano Thermic Speed to profesjonalne i niezastąpione narzędzie do suszenia i modelowania włosów. Posiada technologię Nano Thermic (powłoka odpowiedzialna za ochronę antybakteryjną) i w efekcie zapewnia zdrowsze, bardziej lśniące włosy. Szczotka pokryta ceramiką szybciej nagrzewa się i dłużej utrzymuje temperaturę. Nowe, większe otwory przyspieszają czas suszenia oraz zwiększają przepływ powietrza, a przy okazji skracają czas modelowania włosów. Włókna szczotki wykonane w specjalnej technologii Heat Resistant & Soft Tip - lekko karbowane włókna są bardziej odporne na ciepło suszarki, a końcówki włókien delikatnie zaokrąglone są bezpieczne dla skóry głowy i włosów. 

Szczotka Nano Thermic sprawi, że z łatwością ułożysz piękną i wyjątkowo trwałą fryzurę. Nowoczesna ceramiczna powłoka korpusu błyskawicznie nagrzewa się i długo zachowuje ciepło. Technologia turmalinowa i jonizacja nadają włosom połysk oraz zapobiegają puszeniu się pukli. Szczotka posiada właściwości antystatyczne, dzięki czemu zapobiega elektryzowaniu włosów. 

Rozmiar korpusu (bez włosia): 44mm

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.