Easy Dry&Go Large Black | Szczotka do suszenia włosów - czarna
Easy Dry&Go Large Black | Szczotka do suszenia włosów - czarna 69,99 zł

Tangle Teezer Easy Dry&Go Large Black | Szczotka do suszenia włosów - czarna

69,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Liczba sztuk na magazynie: 1

Zobacz pozostałe produkty z linii: Easy Dry & Go
Opis
Tangle Teezer Easy Dry & Go Large Black to innowacyjna szczotka do włosów, która rewolucjonizuje proces suszenia. Dzięki unikalnej konstrukcji i specjalnie zaprojektowanym zębom, szczotka pozwala na łatwe i szybkie suszenie włosów, jednocześnie minimalizując ryzyko plątania i uszkodzenia.

Szczotka Tangle Teezer to idealne narzędzie dla każdego, kto pragnie osiągnąć salonowe efekty suszenia włosów w domowym zaciszu. Jej ergonomiczny kształt i wytrzymałość sprawiają, że jest ona niezastąpiona podczas codziennej pielęgnacji. Włosy po użyciu są gładkie, lśniące i pełne objętości.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.