Blond Studio Multi-Techniques Powder | Puder dekoloryzujący 500g
Blond Studio Multi-Techniques Powder | Puder dekoloryzujący 500g 88,04 zł

L'Oréal Professionnel Blond Studio Multi-Techniques Powder | Puder dekoloryzujący 500g

88,04 zł

17,61 zł / 100 g
Średni stan magazynowy

Dostępny.
Zamów do 16:00 z dostawą Kurierem InPost lub do Paczkomatu a nadamy paczkę w tym samym dniu roboczym.

Zobacz pozostałe produkty z linii: Farbowanie
Opis
Profesjonalny rozjaśniacz w pudrze Loreal B-Studio Multi-Techniques pozwala na uzyskanie różnych efektów za pomocą jednego produktu. Doskonale sprawdzi się podczas dekoloryzacji całych włosów, jak również przy pasemkach, balejażu, ombre. Połączenie proszku z oksydantem tworzy gęstą pastę, nie spływającą z włosów. Pozwala na rozjaśnienie maksymalnie o 8 tonów. Zapewnia przy tym ochronę i wzmocnienie pasm za sprawą kompleksu Pro-Keratyna, wnikającego w strukturę włosa. Po zabiegu pasma pozostają chronione, zachowują miękkość i naturalny blask.

Studio Blond to specjalistyczna linia do koloryzacji i pielęgnacji włosów o odcieniu blond. Linia oferuje szeroki wachlarz produktów dostosowany do potrzeb klientów (kremy rozjaśniające, pasty, wody utlenione, szampony). Większość produktów nie zawiera amoniaku. Seria bazuje na skoncentrowanych dawkach precyzyjnych składników, które dają wyjątkowy efekt pielęgnacji i koloryzacji.

Pojemność:
500g
Sposób użycia
• Nałóż rękawiczki i maskę.
• Odmierz niezbędną ilość i wsyp ją do niemetalowego naczynia.
• Dodaj powoli oksydant L'Oreal Professionnel.
• Dokładnie wymieszaj przy pomocy pędzelka, aż do uzyskania jednolitej konsystencji (wymieszaj składniki w przewiewnym miejscu).

Maksymalne, dopuszczalne stężenie oksydantu wynosi 12%. Nie wolno stosować wody utlenionej do rozrobienia mieszanki. Czas aplikacji wynosi 50 minut niezależnie od tego czy balejaż i pasemka są zawijane w folię czy nie. Nie należy stosować zewnętrznych źródeł ciepła.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco