Zaufaj ekspertom w pielęgnacji włosów

liczba produktów: 599

Dowiedz się więcej o marce L’Oreal Professionnel: czytaj

Sukces L’Oreal Professionnel

L’Oreal Professionnel to światowy lider wśród firm kosmetycznych, oferujący ekskluzywne, profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów już od ponad stu lat. Wizytówką marki stał się Eugène Schueller – założyciel marki L’Oréal, który jako pierwszy stworzył bezpieczne dla włosów farby koloryzujące, które nazwał Oréal. Od 1909 roku, L’Oréal Professionnel nieustannie pracuje nad różnorodnymi innowacyjnymi technologiami pielęgnacji i stylizacji włosów zarówno dla fryzjerów, jak i konsumentów, dostosowując swoje badania do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Dlaczego L’Oreal Professionnel?

Sekretem firmy są rewolucyjne technologie produkcji kosmetyków, które wzbudzają ciekawość i uznanie wśród cieszących się światową sławą fryzjerów. L’Oréal dba o najwyższe standardy jakości swoich produktów w zakresie ich nowoczesności, skuteczności i komfortu użytkowania. Firma L’Oréal Professionnel jest trwale związana ze światem mody wspierając około 800 światowych pokazów modowych. Dzięki temu L’Oréal Professionnel czerpie inspirację z najnowszych trendów w kreowaniu produktów fryzjerskich spełniających oczekiwania najbardziej wymagających i idących z duchem czasu klientów.

Szeroki wachlarz produktów

Tak duża popularność marki L’Oréal Professionnel bierze się głównie z bogatej oferty produktów. Ta wielość linii i rodzajów kosmetyków sprawia, że preparaty firmy L’Oréal znajdują wielbicieli na całym świecie. Flagowymi seriami marki L’Oréal są: Serie Expert, Tecni.art, Majirel, Infinium oraz Mythic OIl.

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Filtr

kasuj

L'Oréal Professionnel (599)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: