Silicone Pads | Silikonowe podkładki pod oczy wielokrotnego użytku do henny rzęs - 2szt
Silicone Pads | Silikonowe podkładki pod oczy wielokrotnego użytku do henny rzęs - 2szt 46,99 zł

RefectoCil Silicone Pads | Silikonowe podkładki pod oczy wielokrotnego użytku do henny rzęs - 2szt

46,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Średni stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Akcesoria do henny
Opis
RefectoCil Silicone Pads to silikonowe podkładki pod oczy chroniące skórę wokół oczu podczas farbowania rzęs. Płatki są wielokrotnego użytku, dzięki czemu możemy je wykorzystywać przez długi czas, co jest zarówno ekonomiczne, jak i etyczne z punktu widzenia ochrony środowiska.

Silikonowe podkładki pod oczy Silicone Pads są dla Ciebie, jeśli zależy Ci na ochronie skóry wokół oczu przed zafarbowaniem.

Płatki RefectoCil Silicone Pads są samoprzylepne i antypoślizgowe, dzięki czemu doskonale dostosowują się i utrzymują na skórze. Dodatkowo są one stworzone z materiału przyjaznego dla skóry - dostosowują się do kształtu oczu i nie przepuszczają środka do koloryzacji rzęs.

Ważne! Po każdym zastosowaniu należy umyć podkładki Silicone Pads wodą. W przypadku prawidłowego stosowania podkładki mogą być użyte około 100 razy.

Opakowanie zawiera 2 szt.

Oceny 1 z 1

5 od 5 Gwiazdki


100%

0%

0%

0%

0%


Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.

patka981

Recenzja

Opinia niezweryfikowana

Szukałam czegoś, żeby nie poplamić skóry, gdy robię hennę rzęs. Podkładki Refectocil się sprawdziły