Maski do włosów podkreślające skręt loków

liczba produktów: 37
Maski do włosów podkreślające skręt loków

Jaka maska do podkreślenia skrętu loków? czytaj

Twoje włosy nie są ani proste ani kręcone? Wywijają się we wszystkie strony, jednak nie układają się w piękne loki? Może się tak dziać na skutek źle dobranej pielęgnacji. Warto stosować kosmetyki, które doskonale nawilżą i odżywią włosy, a ponadto pomogą wydobyć ich skręt. Są to m.in. intensywnie działające maski do włosów

Jakich składników szukać maskach podkreślających skręt?

Włosy podatne na kręcenie często mają też tendencję do przesuszania się, dlatego maski do włosów powinny zawierać dużo substancji nawilżających. Szukajmy w nich emolientów i protein. Dobrze sprawdzi się aloes, gliceryna, masło shea, pantenol, wyciągi roślinne. Uważajmy na nadmiar humektantów, ponieważ mogą prowadzić do puszenia włosów.

Dlaczego stosowanie masek do włosów kręconych jest tak ważne?

Jak już było wspomniane wcześniej, jednym z problemów, który spotyka włosy kręcone jest ich przesuszanie się. Maska ma silniejsze działanie niż odżywka, dlatego pomoże nam głęboko je nawilżyć i odżywić, a tym samym podkreślić ich naturalny skręt. Produkt ten wnika głęboko w strukturę włosa i tworzy na nich warstwę ochronną przed uszkodzeniami, na które są one narażone. Maska podkreślająca skręt włosów sprawi, że będzie nam łatwiej je układać, a dodatkowo zapobiega puszeniu się włosów i tworzeniu tzw. „siana” na głowie.

Jak nakładać maskę do włosów kręconych?

Nakładamy ją co najmniej 1-2 razy w tygodniu na wilgotne włosy. Pamiętajmy, aby rozprowadzić ją  bardzo dokładnie, aby odżywić i nawilżyć ich całość. Maskę aplikujmy najlepiej od ucha w dół, ponieważ dzięki temu nie obciążymy włosów u nasady. Kosmetyk pozostawiamy na kilkanaście minut, po czym spłukujemy go. Zaraz po zabiegu powinnyśmy widzieć efekty w postaci lepszego układania się włosów, jednak jeśli chcemy, aby były one długotrwałe, musimy nakładać maskę regularnie.

Maska podkreślająca skręt włosów to produkt, który powinien na stałe zagościć w naszej pielęgnacji. Jej intensywne działanie pomaga głęboko odżywić włosy i  nadać im blask. Dzięki niej skręt loków będzie bardziej wyrazisty, a my przestaniemy mieć problem ze stylizacją. Włosy staną się lekkie, sprężyste i pełne życia!

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Podkreślony skręt loków (37)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: