Profesjonalne maski do włosów matowych

liczba produktów: 183
Profesjonalne maski do włosów matowych

Jaka maska do włosów matowych? czytaj

Włosy matowe są często skutkiem wynikającym z braku odpowiedniego nawilżenia włosów. Warto więc zadbać ich nawilżenie, aby cieszyć się naturalnym blaskiem włosów. Maska do włosów w szybki sposób nawilży matowe włosy. Stosowana systematycznie sprawi, że efekt zdrowych, pełnych blasku włosów będzie utrzymywał się przez długi czas.

Jak działają maski przeznaczone do włosów matowych?

Włosy matowe to włosy często przesuszone bądź zniszczone. Mają one bowiem delikatnie uszkodzoną warstwę rogową włosa co powoduje między innymi ich matowy wygląd. Składniki zawarte w maskach do włosów matowych odżywiają oraz wygładzają chropowatą warstwę włosa. Tym samym przywracając im blask. Maski przeznaczone do włosów matowych nie powodują ich obciążenia. Włosy natomiast stają się nawilżone, wygładzone i miłe w dotyku. Dodatkowo możemy zauważyć łatwość w rozczesywaniu włosów oraz ich ułożeniu.

Co zawierają maski do włosów matowych?

Włosy matowe potrzebują nawilżenia, w maskach im przeznaczonych nie może zatem zabraknąć składników odpowiedzialnych za nawilżenie i odżywienie włosów. Zaliczyć możemy do nich witaminy (w tym witaminę B5), ekstrakty owocowe np. z pomarańczy, proteiny zbożowe czy lipidy.

Jak stosować maskę do włosów matowych?

Tak jak w przypadku każdej maski do włosów nakładamy porcje produktu na umyte, lekko wilgotne włosy. W przypadku włosów matowych warto przytrzymać produkt na włosach minimum 30 minut. Zalecamy również okrycie włosów czepkiem foliowym i ręcznikiem, które wzmocnią działanie maski. Następnie spłukujemy maskę dokładnie chłodną wodą.

Włosy matowe potrzebują nie tylko nabłyszczenia lecz przede wszystkim nawilżenia. Tylko doskonale nawilżony włos będzie lśnić naturalnym blaskiem. Działanie masek jest więc głównie ukierunkowane na dodanie włosom wszystkich potrzebnych im składników nawilżających. Wybieraj maski spośród dostępnych w naszym sklepie i na zawsze zapomnij o matowych włosach.

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Filtr

kasuj

Włosy matowe (183)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: