So Color Sync Pre-Bonded  | Półtrwała farba do włosów bez amoniaku 90ml - kolor: SPA
So Color Sync Pre-Bonded | Półtrwała farba do włosów bez amoniaku 90ml - kolor: SPA 46,00 zł

Matrix So Color Sync Pre-Bonded | Półtrwała farba do włosów bez amoniaku 90ml - kolor: SPA

46,00 zł

51,11 zł / 100 ml

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: GLS 0 zł.

Produkt obecnie niedostępny

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.
Przesyłając formularz, akceptujesz regulamin i politykę prywatności.
Zobacz pozostałe produkty z linii: Matrix Socolor.Beauty
Opis

Kolor: SPAMatrix SoColor Sync Pre-Bonded ten innowacyjny toner do włosów zapewnia nie tylko intensywny kolor, ale również pielęgnuje włosy dzięki unikalnej formule.Wyjątkowa mieszanka składników sprawia, że kolor jest głęboki i trwały, a jednocześnie włosy pozostają zdrowe i lśniące. Technologia Pre-Bonded minimalizuje ryzyko uszkodzenia włosów podczas koloryzacji. Wypróbuj i przekonaj się o spektakularnych efektach, jakie możesz osiągnąć, zachowując przy tym zdrowie i kondycję Twoich włosów.Zalety stosowania Matrix SoColor Sync Pre-Bonded:• Intensywny i trwały kolor.• Formuła z technologią Pre-Bonded chroniąca włosy.• Zdrowe i lśniące włosy po farbowaniu.• Łatwa aplikacja.• Szeroka gama odcieni do wyboru.
Matrix, lider w dziedzinie profesjonalnych produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów, oferuje innowacyjne rozwiązania, które łączą naukę i kreatywność. Ich produkty są synonimem jakości i efektywności.
Pojemność:90ml

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.