Maski do włosów cienkich i delikatnych

liczba produktów: 108
Maski do włosów cienkich i delikatnych

Jaka maska do włosów cienkich? czytaj

W przypadku włosów cienkich należy zwrócić szczególną uwagę na to jakie produkty stosujemy. Włosy te są bowiem bardzo podatne na wszelkiego rodzaju obciążenia. Ważne jest, aby również w przypadku włosów cienkich sięgać po pielęgnujące maski. Maska do włosów posiada bowiem wspaniałe właściwości dla włosów i warto ją stosować bez względu na to czy są one cienkie, grube czy zniszczone.

Maska do włosów cienkich - czyli jaka?

Rynek fryzjerski oferuje wiele produktów do włosów cienkich i delikatnych, w tym również maski do włosów. Maski te dzięki delikatnej formule i specjalnie dobranym składnikom zapewnią maksymalną pielęgnację włosów, bez efektu ich obciążenia. Maski przeznaczone do włosów cienkich i delikatnych również optycznie dodają włosom objętości.

Jak używać maskę do włosów cienkich?

Aby nie spowodować nadmiernego obciążenia włosów nakładaj maskę zaczynając od ich końcówek przeciągając delikatnie ku górze. Maski przeznaczone do włosów cienkich są tak lekkie, że nie obciążą włosów więc można ją zastosować nawet na nasadę włosów. Choć nie jesteśmy zwolennikami tej metody. Przytrzymaj produkt na włosach ok. 10 minut, możesz również nałożyć czepek foliowy, aby pomóc składnikom lepiej wniknąć w głąb struktury włosa. Następnie dokładnie spłucz włosy letnią wodą.

Czy można stosować maskę do włosów cienkich przed myciem?

Często osoby borykające się z cienkimi włosami boją się stosowania i aplikowania kolejnych porcji produktów na włosy. Perspektywa obciążenia włosów i wynikającego z niego dyskomfortu powoduje strach u większości osób. Nie rezygnujmy jednak z pielęgnacji włosów, ponieważ mimo, że są one delikatne potrzebują odżywczych składników do utrzymania zdrowej struktury włosa. Maskę do włosów można również zastosować przed umyciem włosów. Wystarczy zwilżyć włosy wodą, a następnie nałożyć maskę według zasad opisanych wyżej. Kolejnym krokiem jest umycie włosów szamponem np. przeznaczonym do włosów cienkich i delikatnych. Taka aplikacja maski sprawi, że włosy otrzymają potrzebną im dawkę składników odżywczych, nawilżających i wzmacniających, zaś same na pewno nie będą obciążone.

"Jeśli masz cienkie i długie włosy musisz uważać, by nie używać produktów, które je obciążają." - podkreśla Vanessa Gianini ekspert z Paryża (źródło: jeanlouisdavid.pl). Gęstość włosów cienkich często jest uwarunkowana genetycznie, dlatego też nie mamy na nią wpływu. Wpływ mamy natomiast na prawidłową pielęgnację włosów i zapewnienie im maksymalnie wiele składników wpływających korzystnie na ich kondycję. Wybierzcie maskę odpowiednią dla swoich potrzeb spośród wielu dostępnych w naszym sklepie.

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Włosy cienkie i delikatne (108)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: