Profesjonalne maski do włosów grubych

liczba produktów: 20
Profesjonalne maski do włosów grubych

Jaka maska do włosów grubych? czytaj

Masz wrażenie, że żaden kosmetyk nie przynosi oczekiwanych efektów? Twoje grube włosy nadal są niesforne, niechętnie się układają, a na dodatek się puszą? To znak, że potrzebują mocnej dawki nawilżenia i odżywienia. Maska przeznaczona do włosów grubych sprawi, że składniki w niej zawarte wnikną w głąb struktury włosa, a tym samym grube włosy otrzymają wszystkie potrzebne im składniki. Sprawdźmy co wiemy o maskach do włosów grubych.

Jaką maskę do włosów grubych wybrać?

Oczywiście najlepiej sprawdzą się te, które są im przeznaczone. Zawierają one bowiem tak dobrany kompleks składników, aby zapewnić włosom jak najlepszą pielęgnację i ochronę przed uszkodzeniami. Osoby posiadające grube włosy mogą również wybierać spośród masek przeznaczonych do włosów suchych lub zniszczonych.

Czego szukać w składzie masek do grubych włosów?

Włosy grube mają tendencję do puszenia się oraz ciężko je ułożyć. Z pomocą przychodzą wtedy silikony, które doskonale ujarzmiają niesforne włosy. Jeżeli więc Waszym głównym problemem jest ułożenie włosów szukaj w maskach silikonu o nazwie Dimethicone. Jest to składnik, który mimo efektów jakie gwarantuje nie obciąża włosów oraz nie zostawia na nich tłustej powłoki. Maski do włosów grubych powinny również zawierać składniki powodujące zmniejszenie tarcia. Włosy grube potrzebują wygładzenia, ochrony przed uszkodzeniami czy szorstkością. Dlatego też w maskach stosuje się polimery, aby zapewnić włosom mniejsze tarcie. Kwasy tłuszczowe to kolejny składnik, który wspomaga pielęgnację włosów grubych. Odpowiada on bowiem za nawilżenie, ale również wygładzenie włosów. Ułatwia to zdecydowanie rozczesywanie włosów.

Jak stosować maskę do włosów grubych?

Maskę należy aplikować na umyte, lekko osuszone ręcznikiem włosy. Pozostaw na włosach około 5 minut, a następnie dokładnie spłucz włosy.

Włosy grube tak samo jak i inne rodzaje potrzebują odpowiedniej pielęgnacji. Maski do włosów zapewnią im maksymalne odżywienie i nawilżenie. Tylko taki włos nie będzie się puszył, a jego stylizacja będzie przyjemnością. Sprawdź naszą ofertę i zapomnij o niesfornych włosach.

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Włosy grube (20)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: