Maski do włosów puszących się

liczba produktów: 103
Maski do włosów puszących się

Jaka maska do włosów puszących się? czytaj

Włosy puszące się spędzają Wam sen z powiek? Włosy puszą się, ponieważ są przesuszone. Potrzebują zatem mocnej dawki nawilżenia i składników mogących je wygładzić. Maska do włosów puszących się sprawi, że będą one nie tylko pięknie wyglądać, ale będą również doskonale nawilżone. Jaką więc maskę wybrać?

Jaka maska do włosów puszących się?

Maski przeznaczone do włosów puszących się dzięki zawartym w składzie składnikom doskonale nawilżają włosy i wygładzają je. Dzięki temu możemy zapomnieć o włosach, które puszą się. Wybierajcie maski spośród tych przeznaczonych do włosów puszących się, ale również do włosów suchych.

Jakich składników nie lubią włosy puszące się?

Włosy wysoko porowate, przesuszone pod wpływem wilgoci puszą się. Mają na to wpływ również składniki zawarte w kosmetykach do włosów. Starajmy się unikać więc w maskach do włosów puszących się dużej zawartości humektantów tj. gliceryny, aloesu, miodu, mocznika. Z badań wynika bowiem, że powodują nadmierne puszenie się włosów w szczególności gdy mamy styczność z powietrzem zarówno bardzo suchym jak i wilgotnym. Czasem zbyt duża ilość protein w kosmetykach również wpływa na nadmierne puszenie się włosów.

Jak stosować maski na puszących się włosach?

Starajcie się co najmniej raz w tygodniu zastosować maskę do włosów o działaniu nawilżającym bądź wygładzającym. Zastosujcie ją na umyte włosy aplikując od końcówek. Delikatnie rozcierajcie produkt ku górze. Przytrzymajcie maskę do włosów minimum 20 minut. Doskonale jeśli okryjecie włosy czepkiem foliowych i/lub ciepłym ręcznikiem. Następnie dokładnie spłukujcie włosy chłodną wodą.

Włosy puszące się wymagają szczególnej pielęgnacji. Nie zapominajmy również o stosowaniu masek, które pomogą nam nawilżyć i okiełznać nastroszone włosy. Ogromny wybór masek znajduje się w naszym sklepie. Korzystajcie z ich właściwości i cieszcie się pięknie wyglądającymi włosami.

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Włosy puszące się i niezdyscyplinowane (103)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: