Profesjonalne szampony do włosów kręconych

liczba produktów: 78
Profesjonalne szampony do włosów kręconych

Jaki szampon do włosów kręconych? czytaj

Włosy kręcone, aby wyglądać pięknie potrzebują odpowiedniej pielęgnacji. Odpowiednie kosmetyki  zagwarantują ładniejszy skręt włosów, zmniejszą ich puszenie się czy doskonale nawilżą. Każda pielęgnacja powinna opierać się na kilku krokach. Pierwszym z nich jest zastosowanie szamponu do włosów. Jak więc zatem wybrać ten odpowiedni do włosów kręconych?

Jaki szampon do włosów kręconych wybrać?

Wybierając szampon do tego rodzaju włosów pamiętaj, że musi on być delikatny. Szampon do włosów kręconych oprócz swoich właściwości pielęgnacyjnych posiada również składniki pozwalające włosom na naturalny skręt bez efektu puszenia się. Jeżeli natomiast borykasz się z problemem np. łupieżu czy przetłuszczania włosów sięgnij po szampon do włosów przetłuszczających się, bądź z problemem łupieżu. Stosując dwa szampony zapewnimy naszym włosom nie tylko ochronę loków, ale najważniejsze zminimalizowanie dolegliwości. Osoby po koloryzacji spokojnie mogą korzystać z szamponu do włosów farbowanych. Szampony pozbawione SLS wpłyną korzystnie na skręt loków. Włosy kręcone to z reguły włosy suche. Tak więc spokojnie polecamy do zastosowania szampon do włosów suchych, a nawet zniszczonych. Nawet jeśli Twoje włosy są w dobrej kondycji, warto od czasu do czasu sięgnąć po szampon do włosów zniszczonych. Tego typu szampony sprawiają, że włos staje się nawilżony, a co za tym idzie nie puszy się i doskonale się układa.

W jaki sposób należy myć włosy kręcone?

Najlepiej jeśli tego typu włosy myjecie szamponem głową w dół. Prowadzi to do zwiększenia ich objętości po wysuszeniu włosów. Pamiętajcie, również o tym, że włosy kręcone myjemy skupiając swoją uwagę na skórze głowy. Włosy potraktujcie delikatnie, aby nie doprowadzić do ich puszenia i zminimalizowania skrętu.

Czy można stosować szampon oczyszczający?

Każdy włos potrzebuje oczyszczenia wynikającego zarówno z zanieczyszczeń czy środków do stylizacji. Szampon oczyszczający, który zawiera w swoim składzie SLS doskonale sprawdzi się jeżeli będziemy go stosować raz na dwa tygodnie. Na pewno nie zaszkodzi naszym włosom, a tylko je oczyści dzięki czemu kolejne środki pielęgnacyjne będą mogły lepiej wniknąć w głąb struktury włosa.

Jak widzicie wybór szamponu do włosów kręconych jest ogromny. Możecie korzystać z wielu możliwości, a loki na pewno będą Wam za to wdzięczne.Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Włosy kręcone (78)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: